gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

!!!! şaşkın !!!!

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

Meleklerım ıtıraf edıyorum bu sıteye bır oncekı uyelıgımın sıfresını unuttum bende bu ısımde tekrar uye oldum. Oncekı uyelıgımde bı konu acmıstım gecen gun goz atıyodum arkadas bır sey sormus bende burdan cewap verdım :s tabı ben bunu sonra fark ettım ...

2. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Rezil oldum re-zil :s

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh: yok yok rezil olmadin :D

4. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    öylemı dersın :)

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Olabilir canım doğaldır.:Dİnsanoğluyuz unutuyoruz ne yapalım.Sonuçta yine burdasın ya önemi yok:):)Resil olmadın..:):)

6. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    :d bırazcık rahatladım sagolun

7. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yok kııızzzz bizim aramızda rezillik sefillik durumlar yok kafana takma böylr şeyleri hem insanlık hali olur böyle vakalar türk adminleri yakalar :zuha::zuha::zuha:

8. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    burda reziilik ne gezer anca dostluk ver elini arkadaşlık insan burda rezil bile olamıyo kız makber adamı öldürürsün türk admi,nleri noli gıı yarıldım resmen yaw hahahahahyahay

9. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Hehe bencede ama yenı yenı anladım =)

10. iyikalbli

iyikalbli Forum Okuru

!!!! şaşkın !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Şaşkın Oğlan

Ceza Şaşkın Oğlan

Gel birde burada oyna haspam, mama yer gibi ye şunu olma aslan, beni yer ama yüzüme doğru şahlan, beni bırak önüne bak şaşkın oğlan. (x2) ceza Tipine bir çeki düzen ver, özenme, cebine para koy ama sakın kimseye verme aman, babanda metroseksüel, tamamda koçum ne işsin ben anlamam. Harekete geç hadi kalk biraz, yüzüme bakıp gülme lan, laf anlatırken saz çalar, kafanda bin bir çeşit, beyim...
  2. Fransızlar şaşkın...

Fransızlar şaşkın...

üyeliğini referanduma götürme fikrindeki ısrarı, Fransız şirketlerinin Türkiye'de 5 milyar Euro tutarındaki iş anlaşması yapmasına engel oldu. Fransa'nın Eylül 2007'den bu yana Türkiye'de 5 milyar Euro tutarında kontrat kaybettiği bildirildi. Le Monde gazetesi, "Fransa, Ankara'nın misilleme yapmasından korkuyor" derken iktidardaki Halkın Hareketi Birliği'nin (UMP) Türkiye'nin AB...
  3. Görenleri Şaşkına Çeviren Ev

Görenleri Şaşkına Çeviren Ev

arkadaşlar bakarken bile başım döndü kafam karıştı nasıl bi tasarım buuuuu:piha::piha::piha: Antalya nın Alanya ilçesinde bir turizm kompleksi içerisinde inşa edilen ve tanıtım ofisi olarak kullanılan ters ev görenleri şaşkına çeviriyor. Kargıcak beldesindeki bir turizm kompleksi içerisinde inşa edilen ve çatısı yerde temel direkleri yukarıda olan tuvaleti ve banyosu ters konulan...
  4. Görenleri şaşkına çeviriyor.

Görenleri şaşkına çeviriyor.

Melişlerim dalmaçyalıyı andıran siyah noktalarıyla bu yavru bir anda ilgi odağı oldu.Gelin bakalım..:) Spotty lakabı takılan Pongo adındaki bu yavru tay görenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Annesi tamamen kahverengi olsada Spotty,nin beyaz tüylerinin üzerindeki siyah noktalar onu bir attan çok zebraya hatta bir dalmaçyalıya benzetiyor. İngilterenin geçmişindede benekli atların özel bir...

Sayfayı Paylaş