gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

saşlarınız çok mu seyrek yada saçkıran mı oldunuz??

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

saçkıran görüntüleri saçkıran sarımsak sackiran sarimsak bebeklerde sarımsak SEVGİLİ MELİŞLER SİZİ BU SIKINTIDAN KURTARABİLECEK BİR ÇÖZÜM YOLUM VAR.ADI SARIMSAK.NERDEN ÇIKTI BU DEMEYİN.DENEYİMLERİ ANNEANEMDEN GELİYOR.DAYIM KÜÇÜKKEN SAÇKIRAN OLDUĞUNDA ANNEANNEM BU FORMÜLÜ UYGULAMIŞ VE SONUÇ %100 BAŞARIYLA SONUÇLANMIŞ.MAŞALLAH SAÇLAR ŞİMDİ BALTA GİRMEMİŞ ORMAN:piha:GELELİM KONUMUZA BENİMDE SAÇLARIM SEYREKLEŞİNCE Bİ DENEYEYİM DEDİM.BİRAZ YANIYO VE KIZARIYO KAFAN.TAMAM TAMAM BİRAZ DEĞİL BİRAZ DAHA FAZLA:D:piha:NEYSE FORMÜL ŞU:BÜYÜK BİR DİŞ SARIMSAK EZİLİR VE SEYREK OLAN BÖLGEYE UYGULANIR YAKLAŞIK 10 DK BU ŞEKİLDE BEKLENİR VE SONRA BICIBICI:laugh: VAKTİ.HAFTADA 2 DEFA YETERLİ..HADİ BAKALIM GÜR SAÇLI OLMAK İSTEYENLER ÇÖZÜM ORDA BURDA DEĞİL YİNE DOĞA ANADA..

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Paylasim icin tskler Sule, babamda sonradan oldu sackiran bizde bunu denedik tüm ev ve babam sarimsak kokmaya basladi ama malesef bir sonucunu görmedik :D:D
    Emegine saglik.

saşlarınız çok mu seyrek yada saçkıran mı oldunuz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarınıza mı sinirlendiniz... sorun mu çıkardı... buyrun deşarj olun

Bilgisayarınıza mı sinirlendiniz... sorun mu çıkardı... buyrun deşarj olun

Bilgisayarınız yine gıcıklık yaptı ya dondu ya hata veriyo ya da çok yavaş ve sinirinizi çok bozdu içinizden onu parçalamak geliyo :D:D O zaman buyrun ve bütün sinirinizi çıkarın:D burdan
  2. bilgisayarınıza mı sinirlendiniz. sorun mu çıkardı. buyrun deşarj olun

bilgisayarınıza mı sinirlendiniz. sorun mu çıkardı. buyrun deşarj olun

Melekler Sizde benim gibi arada bi haylazlik yapan bilgisayariniza sinirleniyorsaniz. iste size burda cok iyi stres atma yöntemi :) http://www.thestylemachine.com/metele/
  3. hayat bu mu ya

hayat bu mu ya

valla hayattan hiç zevk almıyorum be şekerlerim. evliyim çocugum var şükrediyorum ama zevk alamıyorum:hasta:
  4. Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar

Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar

Ya kızlar ukrayna yı görmek istiyorum bi kaç arkadaşımız vize kalkacak demişti. Tam olarak vize ne zaman kalkacak yada vize olayı kalkacak mı kalkıyor mu bununla ilgili bir haber yada duyumunuz var mı teşekkür ediyorum.
  5. İftarda Çok Su İçmek zararlı mı ya da zayıflatır mı

İftarda Çok Su İçmek zararlı mı ya da zayıflatır mı

Selam arkadaşlar diyet yapmak isteyen biri olarak ramazan ayında İftarda Çok Su İçip zayıflamayı düşünüyorum ama İftarda Çok Su İçmek zararlı mı diye de merak ettim sizce zararlı olabilir mi?

Sayfayı Paylaş