gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Satanistler 4 genci 666 kez bıçakladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Rusya'da 666 kez bıçakladıkları dört genci şölen ateşinde pişirip yiyen iki satanist "Şeytana kurban verdik" dedi.. [​IMG]
    Rusya'da korkunç cinayet: Moskova'da satanist bir çete, yaşları 16-17 arasında değişen üçü kız dört genci kandırıp bir kulübeye götürdü. Gençlere zorla alkol içiren satanistler, kurbanlarını "şeytanın rakamı" olduğu söylenen 666 kez bıçaklayıp öldürdü. Katiller daha sonra bir ağacın altında "şölen ateşi" yakarak kurbanlarının bazı parçalarını yedi.

KALBİNİ YEDİ
    Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Nikolai Ogolobyak adlı satanist suçunu itiraf etti. Ogolobyak, "Şeytan bana yardım edecek, hepsini ona kurban ettim" dedi. Ksenia Kuznetsova adlı genç kız da aynı suçtan gözaltına alınırken katillerden Alexander Voronoviç'ın itirafı duyanların tüylerini diken diken etti: "Kurbanlardan birinin kalbini pişirip yedik."

sabah

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Satanistler 4 genci 666 kez bıçakladı
    Ben bu haberi duyunca çok ürktüm insanlar artık çığrından çıktı ALLAHım sen sonumuzu hayır eyle yarabbimm:(

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Satanistler 4 genci 666 kez bıçakladı

ayy ben dayanamıcam bu ne

Satanistler 4 genci 666 kez bıçakladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytan müşteri hizmetleri 666

şeytan müşteri hizmetleri 666

666 ŞEYTAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ:) Şeytan Müşteri Hizmetleri drülülülü [telefon sesi, ilk calisin heyecani var] - buyrun ben seytan, nasil köstek olabilirim? - seytan bey, ben sizin yaptiklarinizdan hic mutlu degilim.. - iyi! çot! [hizla kapatilan telefon, kesin ve kararlı) -cehennem müşteri hizmetleri buyrun? -iyi günler bizim haftasonu için rezervazyonumuz vardı iptal söz...
  2. 4 yaşındaki çocugu 6 kez bıcaklamış::

4 yaşındaki çocugu 6 kez bıcaklamış::

4 yaşındaki çocuğu 6 kez bıçakladı! Bursa’da köpeğine taş atarak kovaladığını öne sürdüğü komşusunun oğlu 4 yaşındaki Semihcan Genç’i, 6 bıçak darbesiyle ağır yaralayan iki çocuk annesi 30 yaşındaki Fatma Memiş tutuklandı. Olay, geçen pazartesi öğleden sonra merkez Osmangazi İlçesi Doğanevler Mahallesi’nde meydana geldi. Küçük Semihcan, arkadaşlarıyla oynarken iddiaya göre Fatma...
  3. Haftada 4 kez spor zayıflatır test edin

Haftada 4 kez spor zayıflatır test edin

spor resimleri spor resmi Meleklerim ben hergün spor yapıyorum zayıflamak için:DBu konudaki testi çözdüm ve sonuç d çıktı.Gayett iyi gidiyorum.Bakalım sizlerdeki sonuçlar ne çıkıcak:) Haftada 4 kez spor zayıflatır Uzun yaşamak, hayatı zinde, kaliteli, nitelikli geçirmek istiyorsanız spor yapıyor olmalısınız ya da en yakın zamanda spora başlamalısınız! Fiziksel görünüşünüzü güzelleştirmek...
  4. GTA 4 bu kez ekran sallanması çözümü istiyorum

GTA 4 bu kez ekran sallanması çözümü istiyorum

Bugün gta 4 takılma çözümü istemiştim, sağolun cevaplamışsınız bu kez başka bir problem var, gta 4 ekran sallanması nasıl çözecem , gta 4 ekran sallanması çözümü nedir?
  5. 4 kez sezeryan olan var mı deneyimlerinize ihtiyacım var?

4 kez sezeryan olan var mı deneyimlerinize ihtiyacım var?

Arkadaşlar beklemediğim bir şekilde 4. Bebeğime hamileyim. 11 haftalık olmuş. Dördüncü sezeryan olmak beni çok korkutuyor. İyi bir Prof. Dan randevu aldım. Yapabileceğim bişey yok. Moralim sıfır. Olmaz olmaz demeye gelmiyor bu işler.

Sayfayı Paylaş