gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

hadi kes lan! - tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr! - naapıyosun olm?! ne dedin sen?!
    - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü...
    - lan defol! inek!
    - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek!
    - iyice uçtu bu!...
    - la havle...

dur olum kesmiyelim
    -hani kesecektik
    -ne bilim olum bilmiyorum kötü oldum işte kesmiyelim
    -lan nepçim satanistsin
    -yok abicim ben kesemicem
    -böle olacağını bilseydim gelmezdim senle
    -daha iyi bir fikrim var olum kesince hemen ölüyo o yüzden kötü oldum.en iyisi yakmak.
    -hei?!...

bak olm aklıma be geldi
    -ne geldi lam
    -haydee unuttum
    -olm söylesene deli etme adamı
    -unuttum olm bi dur hatırlicam....
    -allah belanı vere ben gidiom lem
    -abi naaptın allah dedim dinden imandan çıktın
    -la de get olm senlemi uğraşıcam kafam bozuk ben cumaya gidiyom
    -başlayacam kedine de sana da
    -waaaaay şeroooo ajanmısın olm sen nie kandırdın bizi. sen satanist deil misin
    -ya bildin, deilim
    -neden kandırdın bizi?
    -naapalım olm, başka yolla kız kafalayacağımız yok, bari bööle bişi yapem dedim. benim işim bitti, ben cuma'ya gidiyorum...
    -yürü lem pis herif..

satanistlerin kedi kesserkenki muhabetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fermuar muhabetti

fermuar muhabetti

fermuarın açık kalmış lan - mal sayimi yapiyorum . - kactasin abi ? - şimdilik birdeyim - fermuarın acik kalmis.. - hee biliyom birazdan da indirim baslayacak.. - gidiyim ben .. - kos.. - fermuarın açık kalmış -senin de ağzın maşallah... - fermuar açık kalmış. - ölü evinin kapisi acik olur.. - sttiir - dükkan açık kalmış - bugün arife, öğleden sonra kapatıcam zaten. - -dükkan...
  2. kahvehane muhabetleri

kahvehane muhabetleri

...Masa kurulmus dörtlü tamamlanmis okey baslamistir.Tabi okeyi iddali olan masanin seyirciside bol olur ama seyircilerden sazan olan varsa oyunun gidisi hicte iyi olmaz.Allah Hüseyin abimize sabir versin ...(seyirci)Hüseyin abi okeydeki taslardan neden ikitanesini ters cevirdin,küsmüsün onlarla. ...La Hamdi sus ...(rakip)Ooo Hüseyin abi cift okey ha bakiyomda hizli gidiyon o zama ben...
  3. Neden satanistler kedi kanı içer?

Neden satanistler kedi kanı içer?

Satanizmin gündeme geldiği günlerde bazı TV kanallarında bir kısım Satanist ayinler de görüntülenmişti. Bu arada bazı Satanistlerin ayinlerinde kedi kurban ettikleri ve etini kavurup yedikleri ve kanını içtikleri ortaya çıkmıştı. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, Satanistler sadece kedi değil, horoz, tavşan gibi hayvanları da kurban ediyorlar. Çünkü Satanist ayininde esas olan herhangi bir...
  4. Kedi Kesme Esnasında Satanist Diyalogları

Kedi Kesme Esnasında Satanist Diyalogları

satanist duvar yazıları rüyada kedi kesmek satanist yazıları satanistlerin kedi kesmesi satanistlerin fotoğrafları :D Bunlar biraz beceriksiz satanistler... - tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr! - naapıyosun olm?! ne dedin sen?! - allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü... - lan defol! inek! - allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek! - iyice uçtu bu!... - la...
  5. dolmuş muhabetti (birazda gülelim)

dolmuş muhabetti (birazda gülelim)

Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni... .........Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz gidin ben gelmeyeceğim. Yolcu: - Abi Heykel'e çıkıyo mu? Şoför: -Yok abi, yanından geçiyo. Arkadaki aksi teyze öndeki uzun saçlı delikanlıya...

Sayfayı Paylaş