gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Saten Bayan Gömlek Modelleri 2016

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gömlek modelleri arasından sizlere bu yazım da bayanların gözdesi olan saten gömlek modellerini paylaşıyorum. Özellikle şıklığa önem veren bayanlar için özel günlerin vazgeçilmezi haline gelen saten gömlekler yeni sezon da farklı renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da yerini alıyor. Etek ve pantolonların yanısıra dilerseniz şort ile de kombinleyebileceğiniz saten gömlek modelleri kadınların dişiliğini ön plana çıkaran bir kumaştır. Parlak ve yumuşak dokusu ile vücudunuzu saran ve kendinizi oldukça iddialı hissedeceğiniz saten gömlek modelleri ile birlikte kombin örneklerini sizler için paylaşıyorum. saten gömlek (1).jpeg saten gömlek (1).jpg saten gömlek (2).jpg saten gömlek (3).jpg saten gömlek (4).jpg saten gömlek (5).jpg saten gömlek (6).jpg saten gömlek (7).jpg saten gömlek (8).jpg saten gömlek (9).jpg saten gömlek (10).jpg saten gömlek (11).jpg saten gömlek (12).jpg saten gömlek (13).jpg saten gömlek (14).jpg saten gömlek (15).jpg saten gömlek (16).jpg saten gömlek (17).jpg saten gömlek (18).jpg saten gömlek (19).jpg saten gömlek (20).jpg saten gömlek (21).jpg saten gömlek (22).jpg saten gömlek (23).jpg saten gömlek (24).jpg saten gömlek (25).jpg

Saten Bayan Gömlek Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saten Gömlekler

Saten Gömlekler

Birbirinden güzel ve ünlülerin kullandığı soğuk tutabilen ve ütüyü inanılmaz güzel gösteren saten gömlekleri sizler için vermek istiyorum umarım beğenirsiniz kızlar :D:D
  2. Mudo Bayan Gömlek Modelleri

Mudo Bayan Gömlek Modelleri

bayan gömlek modelleri bayan gömlek mudo modelleri klasik Klasik tasarımı ve sadeliği ile dikkat çeken Mudo tarzı bayan gömleklerde çok yönlü kullanım yeni sezonda ön planda tutuluyor. Daha çok uzun kollu modelleri gördüğümüz koleksiyonda fiyatlar ise oldukça uygun görünüyor. Sizler için bir kaç modeli M.M farkı ile yayınlamak istedim. Haki Mudo Gömlek 2011 Doğayla içiçe yada sportif yaşam...
  3. Sevenhıll Bayan Gömlek Modelleri

Sevenhıll Bayan Gömlek Modelleri

sevenhıl, 2011 yaz sezonu, bayan, gömlek, modelleri, kareli, ürünleri nelerdir, renkli gömlekleri, düz renk, hepsini buradan bulabilirsiniz Her vatandaşın tamda cebine, kesesine göre ürünler bulunan bu marka hem kaliteli hem çeşidi boldur. Şimdi ise Sevenhıll'in gömlek modelelrini paylaşıyorum.
  4. 2012 Bayan Gömlek Modelleri

2012 Bayan Gömlek Modelleri

Bayan Gömlekleri 2012 Bayan Gömlek Modelleri Bahar geliyor ve bahar mevsiminde şıklığı ve rahatlığı elden bırakmayan kadınların ilk tercihleri arasında geliyor gömlekler. Biz de bu sayfamızda 2012 bayan gömlek modellerine yer veriyoruz Melek'ler.
  5. Şifon Gömlek Modelleri 2016

Şifon Gömlek Modelleri 2016

Gömlek modelleri her mevsim kadın ve erkekler tarafından sevilerek giyilen bir modeldir. Hemen hemen herkesin elbise dolabının demirbaşı olan gömlek modellerinden sizlere bu yazım da bayanlar için şifon gömlek modelleri ile ilgili yeni sezondan seçtiğim örnekleri paylaşıyorum. Şifon gömlek modellerini günlük ve özel günler de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biraz cesaretiniz varsa ve fiziğiniz...

Sayfayı Paylaş