gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

satıcı diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

afedersiniz bunu fiyatı ne kadar acaba? -siz bie beğenin kolaylık yaparız. - e,peki beğendim şimdi ne kadar bu?
    -normal fiyatı 25 milyon ama size 23.5 yaparız...

-bunlar standart çıkıyor...

-iyi günler siyah,bol,pantolon varmı?
    -hayır ama bol pantolon var bakınız su su su renkler...

-iyi günler siyah,bol,pantolon varmı?
    -siyah..tabiki...bakınız bunlar dar...sunlar düz kesim vs...
    -_bol_demiştim.
    -ha tabi...nol...bakınız söyle mavi renkte jean modeller var,acık bej isterseniz...

cd alırken...
    abi bu cd cizik bea...
    hic birsey olmaz abi tukurukle biraz ıslatıp sil,tas gibi çalısır.
    -...yok kalsın ben sunu alayım...

-lake of tears cd si varmı?
    -ne ne ne tür oluyo...
    -eee...metal.
    -ha...metallica var onu vereyim...
    -yok sagol.
    -ama bak metalin babası onlar ...vıdı vıdı

-garantisi varmı bunun?
    -olmazmı abi garantisi bizzat benim,bir sey olursa getir yaparız.

her gün aksam aksam dolmus duraklarında sıra beklerken,artık yüzünü ezberlediğim kanka oldu olacağım amca su sekilde bağırmasa eksiklik oluyor:
    -10 tane yarabandı 250 biiiiin,4 tane pil 350 biiiiin,parlatıcı 100 biiiieieiiiiiennn

berber koltuğunda sıkça yaşanır:
    -yanlardan alalım biraz su kısmı birakalım,önler söyle dursun...
    -sana yakışmaz bu model arkadaşım...
    - ?..

alıntı

satıcı diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Çapkın Satıcı

Ajda Pekkan - Çapkın Satıcı

Neden güldüm bilmem o tatlı sözlere Nasıl kandım birden o yeşil gözlere Güneş gibi çarptı bakınca yabancı Halimden anladı Soramadım ona nerden geldin diye Hiç sormadan bana girdi kalbime Ben melek sandım çaldı aşkımı Bir gönül hırsızı Nasıl kandım, nerden inandım O bir çapkın satıcı, ben bir gönül alıcı Aldım o zalimden günahları ahları Öldüm gönül kırıcı kattım tatlıya acı...
  2. kız_erkek diyalogları

kız_erkek diyalogları

Kiz: Alo Erkek: Alo naber? Kiz: Iyi sen Erkek: Iyi , hayirdir ? Kiz: Ya Gökhan yeni bilgisayar aldim, bana ögretsene su mereti kullanmayi Erkek: Peki bi açta sen önce Kiz: Nasil açiliyo Erkek: Power dügmesine bas Kiz: Ee bastim bisey gözükmüyo Erkek: Monitorü açtin mi ? Kiz: Haa bekle açiim ...( yarim saat sonra ) Kiz: Olm niye kapadin teli ?? Erkek: Ee kesildi sandim ?! Kiz:...
  3. Azrail diyaloglari

Azrail diyaloglari

azrail a.s geldiginde kisinin muhtemelen konusarak halledebiliriz mantigiyla onu iletisime zorlamasi, olayindan saptirmaya calismasi. ortak nokta arayanlara bakiniz; -..ee..sey.abi sen nereliydin sormasi ayip? - kalu bela - vay! ben de ..neresinden? - her bi yerinden - ha, oldu abi. veya azrail a.s gelince araya torpil sokarak olayi asmaya calisanlar da cikabilir. - abi simdi...
  4. zombiyle diyalog

zombiyle diyalog

+rıfatcığım şekeri uzatırmısın -roaaaar +eşhedü.. +rıfat abi senin bu halini hiç iyi görmedim -niye ki +benim beynimi yiyosunda ondan dediydim -aman be sendede beyin yokmuş ki :sinir: - :hmm: - abi peki bu diyaloglar gercekten yasanmis olmali mi? - yok be guzelim maksat diyalog ile sonlandiralim dimi yane - e tabi haliyle - ne okuyosun genc ? - kitap - adı ne ? (kitabın kapağı...
  5. Tabu Diyalogları

Tabu Diyalogları

tabu oyunu tabu oyun Tabu çoğumuzun sevdiği zevkli bir oyundur.İki grup belirlenir ve bir anlatıcı seçilir.Belli bir süre içerisinde tabu kağıtlarının arkasında bulunan kelime anlatılmaya başlanır.Tabi anlatırkende söylememesi gereken bazı yasak kelimelerde tabu kağıdında yazılı bulunmaktadır.Karşı takımdan seçilen hakem bu yasakları kontrol eder.Ve bu şekilde oynanan zevkli ve eğlenceli bir...

Sayfayı Paylaş