gebe
  1. rose01

rose01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Satılık Yeşil elbise buyrun içeri

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında rose01 tarafından paylaşıldı.

[​IMG][/IMG]her bedene olur etiketi üzerinde arkadaşlar

2. rose01

rose01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Satılık Yeşil elbise buyrun içeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. imza arıyorsanız buyrun girin içeri!

imza arıyorsanız buyrun girin içeri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeşil Elbise

Yeşil Elbise

Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götüreyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmediğimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim, olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup, dizleri çıkar diye endişe ediyorum." dedi. Gayri ihtiyari gülmeye başladım....
  3. Yeşil elbise

Yeşil elbise

Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. -Gel seni camiye götüreyim, dedim. Bugün Cuma biliyorsun. -Sen de benim camiye gitmediğimi biliyorsun, dedi -Biliyorum ama, sebebini gerçekten merak ediyorum. -Ne bileyim olmuyor işte, dedi. Hem pantolonumun ütüsü bozulup, dizleri çıkar diye endişe ediyorum. Gayri ihtiyari gülmeye başladım. -Herhalde şaka yapıyorsun, dedim. Bunun için cami terk...
  4. yeşil elbise

yeşil elbise

Yeşil Elbise Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. -Gel seni camiye götüreyim,dedim.Bugün Cuma biliyorsun. -Sen de benim camiye gitmediğimi biliyorsun,dedi -Biliyorum ama,sebebini gerçekten merak ediyorum. -Ne bileyim olmuyor işte,dedi.Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri çıkar diye endişe ediyorum. Gayri ihtiyari gülmeye başladım. -Herhalde şaka yapıyorsun,dedim.Bunun için cami...
  5. İbret Alalım..Yeşil Elbise.

İbret Alalım..Yeşil Elbise.

yeşil elbise, tabut, caminin önemi, vefat etmek,dini hikayeleri bulabilirsiniz Nasıl bir hikaye ya tüylerim ürperdi... Yolda karşılaştığımızda ezan okunuyordu. “-Gel seni camiye götüreyim”, dedim. “Bugün Cuma biliyorsun.” “-Sen de benim camiye gitmediğimi biliyorsun,” dedi “-Biliyorum ama, sebebini gerçekten merak ediyorum.” “-Ne bileyim olmuyor işte”, dedi. “Hem pantolonumun...

Sayfayı Paylaş