gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Satır Aralarına Gizlenmiş Mutluluklar........

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Hayat hoşuna gitmeyecek ama başlıyorum yaşamaya…
    Yapamazsınlarla başlar önce yaşam yapamazsın edemezsin gidemezsin!ne istediğini sormaz insana sormadan yapar ne yapacaksa.
    Acıdan engeller koyar önüne gözyaşı tepsisinde..Mahkum eder önce seni yaşamaya.Sonra Acının dozunu artırmaya başlar yakar kavurur.Üstelik bunu yaparken sevinçleri de sunmuştur sana.Çevresini acılarla kaplar sevinçlerin.Sırf sana yaşama hakkı vermemek için.Sen sevinçlere ulaşmaya çalıştıkça acılar batar eline.
    Neyse ki umutlar yetişir imdadına. Mutluluk avuçlarının içinde der acıyı görmezden gelerek.Anlayamazsın nasıl olur da mutluluk bu kadar yakın olur sana.Sen Acıların arasında ararken O sana sadece yaşamanı söyler mutlu insan tablosu çizer karşında.Pis pis sırıtır bir de dayanamazsın ben neden gülemiyorum dersin.Zamandan bahseder yıllanmış gülücükleriyle.
    Onu unutmamanı söyler. Saatler hüznü gösterdiğindeyse çeker gider.
    Acıları elinin tersiyle iterek mutlulukları aramaya başlarsın.Oysa ki Mutluluk Görüp görebileceğin her yerde vardır.Üstelik hiçbir bedel ödemeden sahip olabilirsin.Gözünün önündeki sevinçleri görmezden gelirsin.Hayatın Hep mutlulukları aramakla geçmiştir.
    Oysa yürek yolculuğu senden sadece bir tebessüm ister.Sen farklı arayışlar içindeyken hayat tekrar sunar o süslü oyunlarını.Kurallara göre yaşamaya başlarsın.
    Başlarsın!
    Başlar..
    Ve sonunda bitersin.
    Bitirir!
    Bütün hayatın arayışlar içinde geçmiştir.gülümsemeye bile fırsat bulamamışsındır hayat denen kargaşanın içinde..
    İşte basit bir yaşam tablosu..Mutluluk yaşam içindeki satır aralarında gizlidir unutma…
    Ne yaşarsan yaşa Umudu bir cebine Mutluluğu diğer cebine koy ve devam et yaşamaya…Unutma Mutluluk onların elindeyse seninde cebinde …

diyemedim

alıntı

Satır Aralarına Gizlenmiş Mutluluklar........ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm İle Hayat Arasında Tek Mutluluğumdun...

Ölüm İle Hayat Arasında Tek Mutluluğumdun...

Hiçbir kelime senin adın kadar yer tutmadı dudaklarımda.. Hiçbir erkek senin kadar yakışmadı alın yazgıma..Ama başaramadık bu sevdayı yaşatmayı.. Başaramadık işte..” Biz seninle hiçbir zaman aynı cümlenin içinde bile anılmadık.. Ne ben acılarını sırtlamış cümlenin yüklemi olabildim ne de sen mutluluklarımın gizli öznesi olabildin..Biz sadece hasrete prangalı iki yürek olduk....Biz ayak...
  2. Yetkinlikler: Satır Aralarını Okumak

Yetkinlikler: Satır Aralarını Okumak

çalışanlarda aranan yetkinlikler çalışanlarda aranacak yetkinlikler nelerdir aranacak yetkinliklerden nelerdir İş ilanlarında, pozisyonun gerektirdiği kişisel özellikler ya da aranan nitelikler kısmında, eğitim ve deneyimden daha fazlasının sıralandığı dikkatinizi çekmiştir. Buralarda belirtilen nitelikler, çoğu insan kaynakları uygulamalarının temeli olan bir yaklaşımı yansıtmaktadır. Esnek...
  3. Emrah - Mutluluklar Sana

Emrah - Mutluluklar Sana

Mutluluklar Sana Hayat Boyunca Ben Yokum Artik Sen Kendin Yasa Senle Olan GÜnlerim Silinsin Artik Bambaska Bir Hayat Yasansin Artik Sevgiler Bitti Hayaller Bosa Gitti SÖndÜ Isiklar SÖndÜ GÖnlÜmde Bak Simdi Uzakta Sensiz Yasarim Istedigin Oldu Ayrildik Iste Ne Olursun Bir Daha Ismimi Anma Hayat Senin Olsun Yasam Senin Olsun Mutluluklar GÜzellikler Hep Seni Bulsun
  4. Ölüm ile hayat arasına çizebildiğim tek mutluluğumdun…

Ölüm ile hayat arasına çizebildiğim tek mutluluğumdun…

“Hiçbir kelime senin adın kadar yer tutmadı dudaklarımda.. Hiçbir kadın senin kadar yakışmadı alın yazgıma..Ama başaramadık bu sevdayı yaşatmayı.. Başaramadık işte..” Biz seninle hiçbir zaman aynı cümlenin içinde bile anılmadık.. Ne ben acılarını sırtlamış cümlenin yüklemi olabildim ne de sen mutluluklarımın gizli öznesi olabildin..Biz sadece hasrete prangalı iki yürek olduk....Biz ayak...
  5. Ölüm ile hayat arasına çizdiğim mutluluğumdun

Ölüm ile hayat arasına çizdiğim mutluluğumdun

“Hiçbir kelime senin adın kadar yer tutmadı dudaklarımda.. Hiçbir kadın senin kadar yakışmadı alın yazgıma..Ama başaramadık bu sevdayı yaşatmayı.. Başaramadık işte..” Biz seninle hiçbir zaman aynı cümlenin içinde bile anılmadık.. Ne ben acılarını sırtlamış cümlenin yüklemi olabildim ne de sen mutluluklarımın gizli öznesi olabildin..Biz sadece hasrete prangalı iki yürek olduk....Biz...

Sayfayı Paylaş