gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Satır Atlayarak Okuyun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bill Clinton; Türkiye bizim her zaman dostumuz olan bir ülkedir. Hep onurlu ve bizimle eşit
    olmak istemiştir, bunu biliyoruz. Çıkarlarımız
    her şey demek değil. Dünya barışının sürekliliği
    için Türkiye'yi de diğer yoksul ülkeleri de
    dostça selamlıyoruz. Bu yolda tum birikimimizi
    kullanmak zorundayız. Türkiye bizim kö-
    tu ve iyi günde müttefikimizdi, bir nevi ai-
    lemizdir.

Bülent Ecevit
    Benim solcu bir politikacı olduğuma
    kuşku duyulamaz. Yolumdan döndüğüme
    hala inananlar varsa, onların akıllarına
    hayret ederim. Her kesimden sabit fikirlilere
    şaşarım. Aslolan her zaman ve her konuda
    halkın isteğidir. Sağcıların kıblesi ise hep
    Amerika Birleşik Devletleri'dir. Ben de
    halkım için varım ve tüm hizmetlerimle
    onların bir memuru olmaktan kıvançlıyım!!!

alıntı

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Satır Atlayarak Okuyun
    vay ikiyüzlüler vay

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh::hhh:

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bak sen hele....lemm topunuzun köküne kirbit suyu+benzin:D:D:Dgerçi ecevite mefta oldu:D

Satır Atlayarak Okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Okuyun

Okuyun

ALİCENAPLIK, ADİL HÜKÜMDAR, KUDRETLİ KİŞİ VE ÇEVRE... Yazan: Okay Gönensin Molla Camî, iki konuda “alicenaplık” olduğunu söylüyor. Birisi şudur: Dostlarında, arkadaşlarında her lahza yüzlerce kusur görsen bile onları affetmelisin. İkincisi de şudur: Hiçbir zaman öyle bir şey yapmamalısın ki, sonunda özür dilemek zorunda kalasın. Alicenaplık, kardeşlerini mazur görmek demektir....
  3. lütfen okuyun

lütfen okuyun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İp Atlayarak Kilo Verin...

İp Atlayarak Kilo Verin...

İp Atlayarak Kolayca Kilo Verin! Günde sadece 15 dakikanızı ayırın, birkaç haftada farkı rahatlıkla hissedin... çocuklar, boksörler ve güreşçilerin ortak özellikleri nedir diye sorsak, cevabınız üzerinde biraz düşündükten sonra 'ip atlamak' olurdu herhalde. Vücudumuzdaki neredeyse tüm kasları çalıştırmamızı sağlayan bu egzersiz hareketi ile saatte neredeyse 650 kalori harcayabilmek...
  5. ip atlayarak zayıflayanlar

ip atlayarak zayıflayanlar

selam hanımlar aranızda ip atlayarak kilo veren varmı ip atlayarak zayıflamak mümkünmü spor salonuna gitmek için hem bütçem müsait değil hemde küçük bebeğimi bırakacak kimsem yok bende evde çalışmak istedim ip atlayarak kilo verilebilir diye biliyorum sizcede öylemi

Sayfayı Paylaş