gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Satırların ulaştı sevgilim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Satırların ulaştı sevgilim
    yanlışlıkla dudaklarını da eklemişsin,
    konuşuyorlardı
    iyi olduğunu söylediler bana
    güldüğünü
    gülümseyen hüznünü
    bir tek sorunun varmış,
    o da özlem..

sen üzülme sevgilim
    yolların paçasını kısaltıyorum
    söküklerini dikiyorum
    ütüsünü de sürünce üstüne,
    tez elden yüreğindeyim

sende biliyorsun ki
    aşk sabır
    aşk umut
    aşk beklemek
    beklemeye değdiğini bilerek...

alıntı

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Satırların ulaştı sevgilim
    emeğine sağlık canım

3. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Satırların ulaştı sevgilim

Emeğine Sağlık canımm güzel şiir =)

Satırların ulaştı sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar Sana Son Satırlarım....

Bunlar Sana Son Satırlarım....

işte böyle başladı herşey!!En imkansızından bir aşk hikayesiydi bizimkisi..Şimdi son satırlarımı yazıyorum sana..Gecenin boğuk karanlığında,kahvemi yudumluyorum... Bİliyor rmusun?sen hiç benim olmamış gibiydin..Hiç yanımda yoktun.Hergün güneş ısıtırdı içimi,rüzgar okşardı saçlarımı,kuşlara anlatırdım derdimi...Yİnede hep bi umut vardı içimde..belki oda seviyordur diye...Herşeyimsin...
  2. Sevgiliye Ulaşın

Sevgiliye Ulaşın

Oyun gayet basit arkadaşlarım, aşağıdaki arkadaşımızla zıplayarak en tepede bulunan sevgiliye ulaşıyoruz ve bir öpücük alıyoruz :) ee bu kadar mesafe bir öpücük için değermi ? orasını bilemiyoruz hadi bakalım ulaşın sevgiliye öpün :D:D http://www.oyuncinim.com/veri/uzakask.swf
  3. ulaş ay

ulaş ay

ulaş ay ulaş ay biyografi savaş ayın oğlu ulas GŞükran Ay'ın torunu, Savaş Ay'ın oğlu sevgili Ulaş Ay kardeşimiz, "Gamzeler" adlı albümünü tanıttı. Şöyle uzaktan bir baktım da bizim "A Takımı"nın kaptanının gözlerinin içi gülüyordu. Oğlunun yanında kameralara poz verirken, gururla göğsünü şişiriyordu. Nasıl şişirmesin ki? Ulaş pırıl pırıl bir genç. Etrafına ışık saçıyor....
  4. Gümüşhane Ulaşım

Gümüşhane Ulaşım

gümüşhane ulaşım İlimizde Toplam 482 km (305 km.Devlet+ 177 km. il ) yol ağı bulunmaktadır. Devlet+il yollarının 360 km.si asfalt (%79), 43 km.si stabilize (%9) ve 59 km.si toprak zeminli (%12) yoldur. İlimiz yol standardının yükseltilmesi açısından toprak zeminli+hamyol oranının azaltılması amacıyla Ulaştırma sektörüne gereken önem verilmeli ve yeterli ödenek tahsis edilmelidir.
  5. Hayatın özeti 13 satırda

Hayatın özeti 13 satırda

melek hiç kimdir Hayatın gerçekleri,hayatı anlanlandırmaya dair güzel 13 satır okumaya değer meleklerim. 1. Seni sen olduğun için değil, seninle birlikte olduğumda ben olduğum için seviyorum. 2. Hiç kimse gözyaşlarını haketmez, onlara layık olan kişi ise seni ağlatmaz. 3. Sen istediğinde sana aşık olmaması, sana aşık olmadığı anlamına gelmez. 4. Gerçek arkadaş, elini tutan, kalbine...

Sayfayı Paylaş