gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sattas Ne Oldu Şarkı Sözü isteyenler için

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sattas Ne Oldu Şarkı Sözleri Sattas Ne Oldu şarkısı

Merhaba Sevgili Melek'lerim, öncelikle Sattas Ne demek, bunu öğrenelim. 2004 yılında Beşitaş'ta ki bir evin salonun da ani bir karar ile kurulan Sattas, Jamaika İngilizcesinden gelen "satta" yani rahatla, takma, takılma, halk dilin de salla da diyebileceğimiz anlamları taşıyan bir kelimedir Melek'lerim. Sattas'ın grup üyeler, Sattas grubunu daha çok bir okul olarak nitelendiriyor. Doğayı seven çevresi, erdemli, özgür, eşitlik düşkünü, saygılı ve savaşçı ve bir o kadar da eğlenceli bir okul olarak nitelendiriyorlar. Biz de bu sayfamızda 2012 yılın en çok dinlenen şarkıları arasında yer alan Sattas Ne oldu şarkısı sözlerini paylaşmak istedik ve Sattas hayranlarına, bu yazımızda ayrıcalık tanıdık:) İşte Sattas Ne oldu sözleri Melek'lerim:)

Bak yine bana gelen geldi, işte başlıyoruz şimdi

Sonunda olanlar oldu, Türkçe regi sizi buldu

Ne oldu ne oldu ne oldu

Demek istediğim şu an, durun savaşmayın lan

Sizi düşünen de mi var, yerde yatmış çocukla

Ne oldu ne oldu ne oldu

Hani barış sevgi aşktı ne oldu ne oldu?

Onlar da mı satıldı

Her şey olmuş haraç mezat, elimde bir tek hayat

Yürürüm gene son inat, sek içimde katiat

Ne oldu ne oldu ne oldu

Yeter lan düzeniniz, hep siz: hep biz hep biz

Bakın artık etrafa, çocuklarda yan yana

Ne oldu ne oldu ne oldu

Ne oldu ya gene ne oldu ya

Zehirlediniz sonunda

Dur bakalım ne gelecek, para inançtır diyecek

Aşka pıno girecek, sıra sana da gelecek

Ne oldu ne oldu ne oldu

Kadınım da bıraktı, gözümde yaş kalmadı

Gemi limandan ayrıldı, sözler hep boş sanıldı

Ne oldu ne oldu ne oldu

Bak yine bana gelen geldi, işte bittik bak şimdi

Sonunda olanlar oldu Sattas sizi buldu

Ne oldu ne oldu ne oldu

Sattas Ne Oldu Şarkı Sözü isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...
  2. İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısı sözü Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Serdar Ortaç Dileğim aşk şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Serdar Ortaç Ne bu Neşe şarkı sözleri sunuyor ve Serdar Ortaç hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Ne bu neşe beni deli eden Ne bu tavır seni her gören kıskanır Deli serserinim ben Gel içelim,...
  3. Sattas Love Şarkı Sözleri istiyorum

Sattas Love Şarkı Sözleri istiyorum

Kızlar aranızda Sattas Love Şarkını bilen var mı eğer ki Sattas Love Şarkısını bilen varsa bir zahmet lütfen bana bu sayfadan Sattas Love Şarkı Sözlerini yazsın.
  4. Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Candır Ben de özledim gölgeni ateşte diyen Cemil Demirbakan'nın şimdi de yine sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyoruz Melek'lerim. Cemil Demirbakan Candır şarkı sözleri isteyen tüm üyelerimiz, işte size beklediğiniz şarkı sözleri:) Kimseyi sevdin mi benden başka Geri geldin mi bu hayata Her ne gördüysen sakla Öbür...
  5. Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu'nun Şehit Mehmetçikler için yazdığı şarkı sözü Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkı sözü Tanrının Gözyaşları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili Sezen Aksu hayranı olan misafirler, bu sayfamızda Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkının sözleri paylaşımında bulunuyor ve sizlere Sezen Aksu Tanrının Gözyaşları şarkı sözleri paylaşıyor ve...

Sayfayı Paylaş