gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Sauna eşofmanı kullananlar

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Aranızda sauna eşofmanı kullanıp zayıflayan varmı? Bilmeyenler için ; * Sauna Eşofman, terleme yöntemiyle vücuttaki toksinleri dışarıya atmanızı sağlayarak deri gözeneklerini açar ve vücudun daha rahat hava almasını sağlar.
    * Sauna Eşofman, düzenli kullanarak çok kısa bir sürede fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olur.
    * Sauna Eşofmanı, ev işlerini yaparken kullanabilirsiniz.
    * Sauna Eşofmanı, giydiğinizde koşabilir, spor aletlerini kullanabilirsiniz.

* Annem almış takım olarak hiç kullanmamıştı kışın ben denedim çok sıkıcı geldi çıkardım.dün ve bugün olmak üzere 1 saat giydim o nasıl bir terlemedir anlatamam :D havuzdan çıkarsınızda su damlacıkları kalır ya vücutta aynen öyle saçımın diplerinden parmaklarıma kadar terledim...Bazı yorumları okudum 10 günde 3 kilo verenler olmuş Ben Normalde egzersiz yapan biriyim bugün egzersiz yaparken giydim feci terledim aranızda kullanan varsa burda paylaşabilir.ürün genelde 30 ve 130 tl fiyatları arasında değişiyor bizdeki 30 tl :)

Sauna eşofmanı kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eller için doğal sauna

Eller için doğal sauna

*4 çorba kaşığı tatlı bademyağı *4 çorba kaşığı hidistancevizi yağı *4 çorba kaşığı zeytinyağı Hindistancevizi yağını benmari usulü eritip diğer yağlarla karıştırın.Akşamları yatmadan önce ellerinize bolca sürüp ellerinizi plastik folyo ile sarın ve üzerine eldivenleri giyin.Bu karışımı fazla miktarda hazırlayıp cam kavanoza dökün ve 3 ay süreyle kullanabilirsiniz.
  2. Eşofman modelleri

Eşofman modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eşofman Takımları / Eşofman Modelleri

Eşofman Takımları / Eşofman Modelleri

eşofman modelleri eşofman takımı modelleri takımları eşortman takımları okul eşofmanları Rahatlığına düşkün olan tesettür giyimli kadınlarımız için en beğendiğimiz eşofman takımı modellerini sizler için bir araya getiriyoruz. Aşağıdan beğeneceğinizi umduğumuz harika tesettür eşofmanları burada meleklerim buyruuuun :D:D

Sayfayı Paylaş