gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Savaş yerini barışa bırakmış

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Savaş yerini barışa bırakmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. barış dururken savaş niye?

barış dururken savaş niye?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Geceleri çok soğuk olur İstanbul'un caddeleri Üşüme sakın güzelim Kucağıma gel geceleri Gezdim oraları Gördüm buraları Sevdim adanalı yarim var Toprak sulu sulu Dudağım kuru kuru Sanki anadolu yarim var Yatağıma gelsen Kucağıma girsen Yanına uzansak Kokuna bulaşmak Ateşe yanaşsak İki kadeh atsak Sevişerek ölsek Acıları gömsek Bide bana kızsan Ve beni unutsan Hep savaş ve barış
  3. savaştan yerine barışa dönuüşmenin resimleri

savaştan yerine barışa dönuüşmenin resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Güllerin Savaşı Ömer (Barış Kılıç)Kimdir?

Güllerin Savaşı Ömer (Barış Kılıç)Kimdir?

Kadınları sihirli parmaklarından önce karizmasıyla büyüleyen bir estetik cerrah. ‘Güzelliğin Efendisi’ Gülfem’in kırık kalbinin, Gülru Damla Sönmez'in ilk kalp çarpıntılarının yegane sahibi. Güllerin Savaşı Dizisi Oyuncusu Barış Kılıç Kimdir? Adını Kalbime Yazdım dizisinde kaptan Levent karakteri ile herkesin beğenisini kazanan Barış Kılıç karşımıza bu sefer Kanal D ekranlarında yayınlanan...

Sayfayı Paylaş