gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Savaşın Vurduğu Bir Aşk öyküsü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Savaşın insanların hayatını ne kadar etkiliyebileceğinin canlı örneklerinden birtanesi de TYLER ZİEGEL ve RENEE...[​IMG][​IMG]TYLER şuan 25, RENEE ise 22 yaşında...Bu kadar görkemli bir başlangıca sahip olan ilişkileri çoğu insanın tahmin ettiği veya istediği şekilde gelişmedi.Genç çift sadece 6 ay evli kalabildi ve geçtiğimiz yıl içinde boşandı.Hakkında "EĞER SAĞLIKLI OLSAYDI BOŞANMAZDI" denilen RENEE böyle birşey olmadığını boşanma kararının ortak karar olduğunu ve hala çok yakın arkadaş olduklarını söyleyen TYLER ise RENEE ile aralarında kötü bir şey olmadığını ısrarla vurguluyor.İşte savaşın gerçek yüzü arkadaşlar....

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Savaşın Vurduğu Bir Aşk öyküsü
    hmmm.... su savaslar yok mu kime yariyorsa....
    Paylasim icin tsk.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için saol canım

4. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bende Bi Anlam Verebilsem Neden Olur Niye Savaş çıkar Onca Insan ölür çocuklar Zerzebil Hle Insanların üzerinde Oluşan O Ağır Psikoloji....allah Hepimizi Korusun

Savaşın Vurduğu Bir Aşk öyküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitmeyen Bir Aşkın Öyküsü

Bitmeyen Bir Aşkın Öyküsü

İhtiyar Adam Ve Yaşlı Karısı İhtiyar adam kerpiç damın içinde gezinip durdu. Duvardaki eşinin resimlerine takılıp kaldı gözleri bir süre, derin bir iç çekti… ”Hey gidi Ferhat Ali heyy! Hey gidi günler! Nerede o daldan dala atlayan gençlik yılları, tuttuğunu koparan, o mutlu baharlar, mutlu yazlar, nerede etrafında fır dönenler? Şimdi şu evde tek başına, kimsiz, kimsesiz. Sesine ses veren...
  2. Dilek Budak - Aşk Bir Savaş

Dilek Budak - Aşk Bir Savaş

Bir bak aynaya sonra birde bana Aynalar her zaman Doğruyu söylemezki sana Aşk bir ölüm Aşk bir savaş ardına bak Elde kalan kırık dökük birkaç hayat Bana mı kaldı yalanların Şu alemde olanların Hesabını sen tanrıya ver Gerçek yüzünü ortaya ser
  3. Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Hakan Altun - Yaralı Bir Aşkın Öyküsü

Çok ağladım ben bu aşktan Çok yalvardım Allaha Duymadı sesimi ne yaradan ne sevgili Kahrettim kendimi yıllarca Gülmedi hiç yüzüm Teslim oldu özüm Gecem ve gündüzüm Kabus oldu bu aşktan Yaralı bir aşkın öyküsü Yarası derin büyük sancısı Soranı yokimiş derdi başından aşkın Böyle bir aşkın öyküsü
  4. 'vicdan', üçlü bir aşk öyküsü

'vicdan', üçlü bir aşk öyküsü

ATIF YILMAZ VE FATİH AKIN GİBİ FARKLI KUŞAKLARDAN USTA YÖNETMENLERLE ÇALIŞAN NURGÜL YEŞİLÇAY, VİCDAN'IN YÖNETMENİ ERDEN KIRAL İÇİN 'MÜKEMMEL BİR İNSAN,' DİYOR. Günaydın, filmin setinde başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay'la röportaj yaptı: - Vicdan, oldukça karmaşık bir olgu. Film bu olguyu nasıl ele alıyor? - Suç ve ceza kavramları üzerinden biraz suçun ne olduğunu eşeliyor. Çünkü suç algısı...
  5. Aşkın vurduğu yerde...

Aşkın vurduğu yerde...

Anladım ki geri dönme ihtimalin yok Resmi çıkardım çerçevesinden kim bilir Kim bilir orda kime tutuklu kaldın Ben burda yaşlanırım merak etme sen Korkmuyorum artık inan eskisi kadar kabullendim ayrılığı zor olsada yar vuracaksa kader bana seninle vursun Aşkın vurduğu yerde çiçekler açar. Penceremde yaz geldi gönlüm hala kış Bendeki fırtınaya kolaysa alış İlacıdır zaman...

Sayfayı Paylaş