gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

savaştan yerine barışa dönuüşmenin resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: savaştan yerine barışa dönuüşmenin resimleri

gerçekten barışçıl resimler emegine saglık

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: savaştan yerine barışa dönuüşmenin resimleri

emegine saglik canim gercekten süperlerrrrrrr

savaştan yerine barışa dönuüşmenin resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. barış dururken savaş niye?

barış dururken savaş niye?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Geceleri çok soğuk olur İstanbul'un caddeleri Üşüme sakın güzelim Kucağıma gel geceleri Gezdim oraları Gördüm buraları Sevdim adanalı yarim var Toprak sulu sulu Dudağım kuru kuru Sanki anadolu yarim var Yatağıma gelsen Kucağıma girsen Yanına uzansak Kokuna bulaşmak Ateşe yanaşsak İki kadeh atsak Sevişerek ölsek Acıları gömsek Bide bana kızsan Ve beni unutsan Hep savaş ve barış
  3. Savaş yerini barışa bırakmış

Savaş yerini barışa bırakmış

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Barış Manço Resimleri

Barış Manço Resimleri

barış manço çocukluk resimleri barış mançonun çocukluk resimleri SENİ UNUTMAYACAĞIZ BARIŞ ABİ.... :cry:
  5. Barış Kömürcüoğlu Kimdir, Resimleri

Barış Kömürcüoğlu Kimdir, Resimleri

Barış Kömürcüoğlu Kimdir, Resimleri var mı acaba sizde? Lütfen Barış Kömürcüoğlu biyografisini ve resimlerini ekleyin kızlar.

Sayfayı Paylaş