gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Savcının eşine çarptı, yandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Mersin’in merkez Davultepe Beldesi sahilinde 4 arkadaşıyla akşam yürüyüşü yapan 44 yaşındaki Berrin Orbay hakkında, yolda yürürken kolunun çarpması sonucu tartıştığı Cumhuriyet Savcısı Sedat Özen’in eşi Dilek Özen’e "geri zekalı" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla 4 yıl 10 ay hapis istemiyle dava açıldı. Olayla ilgili soruşturmayı tamamlayan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Yakar’ın hazırladığı iddianamede, Orbay’ın yürüyüş parkurunda elini kolunu sağa sola hızlı sallaması sonucu savcının eşine çarptığı, Dilek Özen’in "Kollarınızı hızlı sallamanız sonucu oldu" sözü üzerine, "Geri zekalı" dediği ileri sürüldü.

Olay yerinden ayrıldıktan sonra evine gittiğini, ardından jandarma ekipleri tarafından birlikte yürüdüğü 4 arkadaşı ile birlikte karakola götürüldüklerini anlatan Berrin Orbay şunları söyledi: "Yürüyüş sırasında ellerimiz çarpıştı. Her zaman başımıza gelir. Döner, birbirimizden özür dileriz el kaldırırız. Aynen öyle döndüm el kaldırdım. Kadın bana ’Ne çarpıyorsun be’ diye bağırdı. Ben de gayri ihtiyari ’Geri zekalı’ dedim. Savcı Bey, böyle küfür duymadığını söyleyince ’Öyleyse siz aristokratsınız’ dedim. Bana ’Dalga mı geçiyorsun?’ dedi. Başımdan hiç böyle bir olay geçmedi. Psikolojim bozuldu. Gece haplarla uyumaya başladım."

Eşiyle birlikte Orbay’dan şikáyetçi olan Cumhuriyet Savcısı Sedat Özen ise konunun yargıya intikal ettiğini hatırlatıp "Normal bir vatandaş olarak yasal hakkımızı aradık" diye konuştu.

Hürriyet
    haber.turmania.com

Savcının eşine çarptı, yandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşinizin yada sevgilinizin cep telefonunu karıştırırmısınız?

eşinizin yada sevgilinizin cep telefonunu karıştırırmısınız?

ben pin koduna kadar bilirim ama karıştıracak vakit bulamıyorum:D:D:D:lie:
  2. EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi

EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi

kadına şiddetin cezası kadına şiddet cezası çocuğa şiddetin nedir SORU: AİLE BÜYÜKLERİ, EŞ YA DA ÇOCUKLARA YÖNELİK ŞİDDET CEZA YASASI KAPSAMINDA MIDIR? YANIT: TCK, bu tür suçları, vücut dokunulmazlığına karşı suçlar olarak nitelemektedir. Şiddet, her biçimde suçtur. Aile bireylerinden biri olmak, diğerine şiddet uygulamaya izin vermez. Hukuk, bireyin yaşama hakkını, en temel değer olarak...
  3. Eşinizle yada patronunuzla geçinmek için Burçlardan yardım:)

Eşinizle yada patronunuzla geçinmek için Burçlardan yardım:)

Her insanın bir bam teli, sinirsel konularda bir patlama noktası vardır. İşte eşinizle veya patronunuzla iyi geçinmek için, size ince ayarlar... KOÇ Patronunuz Koç ise; Asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. 'Ben biliyorum' havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin. Karınız Koç ise; Yalan söylemeyin. Erkeğine göre çok daha uyanık olan koç kadını...
  4. Eşiniz yada erkek arkadaşınız için şık erkek kazak modelleri

Eşiniz yada erkek arkadaşınız için şık erkek kazak modelleri

şık erkek kazakları erkek kazak satın al kazak al Kış yaklaşırken üşüyüp,hasta olmaması gerekenlerden biride çalışan eşlerimiz.İşte onlara kendi elinizle yapabileceğiniz şık kazak modelleri melekler ister eşiniz,ister erkek arkadaşınız için örebilir yada ördürebilirsiniz sadece bir model seçmeniz yeterli...
  5. eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

huuuu huuuuuuu hanımlar söyleyin bakalım eşinizi yada sevgilinizin en çok neresinden öpersiniz çok meraklıyım demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....................:laugh::laugh::laugh: yanaktan dudaktan bidee.........:laugh:

Sayfayı Paylaş