gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şavşat'ta eğitime grip engeli

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Artvin'in Şavşat ilçesinde, grip salgını nedeniyle ilk ve orta öğretim okullarında eğitime 2 gün ara verildi. Şavşat Kaymakamı Serdar Kaya, yaptığı açıklamada, ilçe merkezindeki ilk ve orta öğretim kurumlarında eğitim gören öğrencilerin yüzde 40'ında yüksek ateş, öksürük ve halsizlik gibi gribal enfeksiyon belirtileri görüldüğünü, bu nedenle merkezdeki tüm okullarda eğitime yarın ve cuma günü ara verildiğini söyledi.
    Toplanan ilçe hıfzıssıhha kurulunca alınan kararda, kurul toplantısına katılan sağlıkçılar ile okul yöneticilerinin görüşlerinin etkili olduğunu ifade eden Kaya, ''Bugün de öğleden sonra merkezdeki okullarda eğitim yapılmadı, öğrenciler öğleden sonra evlerine gönderildiler'' dedi.

Kaya, kararın ana okulu öğrencilerini de kapsadığını kaydederek, ''Hastanede tedavi gerektirecek bir durum söz konusu değil. Kuruldaki sağlıkçı arkadaşların, bu tür şikayetlerin istirahatle düzeleceğini söylemesi üzerine bu kararı aldık'' diye konuştu.

Şavşat'ta eğitime grip engeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. =Gripin=

=Gripin=

Albümünde süper parçalar var eminim çok seveceksiniz
  2. Engel

Engel

Duvar, kapı, set, uçurum veya yüksek bir yer gibi aşılması, oldukça güç olan engelleri görmek; onun en büyük emel ve maksadına erişmesi demektir ki bir çok zorluklara uğrayıp en sonunda başarı kazanacağına işarettir. Rüyada bir engelin aşılması, kişinin en büyük amacına muradına ermesi demektir. Tüm sorunlara karşı en sonunda başarılı olacağına yorumlanır. Rüyada görülen engellerin gerçek...
  3. eğitimde en büyük  engel korkudur

eğitimde en büyük engel korkudur

Eğitim sadece gelişen çağa ayak uydurmak için değil, aynı zamanda insanın kendini gerçekleştirme isteğini tatmin için de çok önemli bir araçtır. İnsan basit bedensel ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra kendini topluma kabul ettirme ve sevdirme ihtiyacını hisseder. Bu da ancak iyi bir eğitim sonucu oluşan kendine güven ile gerçekleşir. Yaşadığımız çevre ve aldığımız eğitim bizi biz yapan yapı...
  4. Gripin

Gripin

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 768x576 px Ve Boyutu 97KB.
  5. Domuz gribi nedeni ile eğitime ara verilen iller

Domuz gribi nedeni ile eğitime ara verilen iller

BİLECİK Bilecik Valiliği, il genelindeki tüm ilköğretim okulları ve liseler ile dershanelerde grip nedeniyle kurban Bayramı'na kadar eğitim öğretime ara verilmesini kararlaştırdı. Valilik'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, kent merkezi ve ilçeler ile bunlara bağlı köylerdeki eğitim kurumlarında, devamsızlık oranın yüzde 15 artması üzerine domuz gribi salgının devam etme riski göz önünde...

Sayfayı Paylaş