gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

savulun leyyyynnn

Konu, 'Çöplük' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: savulun leyyyynnn

bastakıne bıttım ya..emegıne saglık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: savulun leyyyynnn

çok hoştu emeğine sağlık canım

savulun leyyyynnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. savulun ben geldim

savulun ben geldim

herkese merhaba işte aranıza taze bir melek daha geldi hernekadar bu tartışılır olsada:agree: böle işte şimdiden çok konuştum sanırım melekler sizinle tanışmak için can atıyor ve bekliyorum bağbaş
  2. Savulun! Recep İvedik Nesli Geliyor!

Savulun! Recep İvedik Nesli Geliyor!

Bu nesil başka nesil! En çok sevdiği şeyler kahkaha, imaj ve para. saçma sapan şeylere gülmek, üzerinde markalarla görünmek ve kısa yoldan köşeyi dönmek! Aman, hayat nedir, hayatın anlamı nerededir, insanın bu kâinattaki yeri nedir vs. gibi ciddi sorular sormayın onlara. Çünkü, onlar için hayat nihayetinde "koca bir eğlence merkezi!" Hayatın anlamı, "gülmek, eğlenmek ve...

Sayfayı Paylaş