gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Savunma Diyeti

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Hedef: 3 günde ortalama 2 kilo.
    Günlük kalori: 500 Kcal
    Yüksek protein ve çok düşük kalori içeren yiyeceklere yönelik ve bol su içmeye dayalı diyet, egzersizle desteklendiği takdirde hızlı kilo kaybına neden oluyor. Diyet sırasında açlık dayanılmaz hale geldiğinde aralarda küçük parçalar halinde ananas atıştırılabilir.
    Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır.

1. GÜN
    Sabah : Bir kase yoğurt ve bir elma
    Öğle : Izgara tavuk ve salata
    Akşam : Kabak, kereviz sapı, havuç ve domates küçük parçalar halinde dilimlenir ve çok az zeytinyağında kızartılır, tofu (bir tür peynir) eklenerek bir porsiyon tüketilir.
    2. GÜN
    Akşam : Kabak, kereviz sapı, havuç ve domates küçük parçalar halinde dilimlenir ve çok az zeytinyağında kızartılır, tofu (bir tür peynir) eklenerek bir porsiyon tüketilir.
    3. GÜN

kaynak:kilodiyet.com

Savunma Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk Dönemi Savunma Tarihçiliği

Atatürk Dönemi Savunma Tarihçiliği

Cumhuriyet tarihçiliğinin büyük isimlerinden Enver Ziya Karal, 13 Kasım 1975'te "Türkiye'de Tarih Eğitimi" seminerinde Atatürk dönemi tarihçiliğini "savunma tarihçiliği" diye nitelemişti. 1 Bu, çok doğru ve çok önemli bir saptamadır. Sözü edilen "savunmanın" anlamını açıklamaya çalışalım. Osmanlı Devletinin kurucu ve önde gelen ögesi olan Türkler, büyük bir...
  2. Sivil Savunma Günü

Sivil Savunma Günü

sivil savunma günü ile ilgili güzel sözler sivil savunma günü ile ilgili özlü sözler özlü atatürkün sözleri kısa şiirler A Ç I K L A M A SİVİL SAVUNMA' NIN TANIMI VE ÖNEMİ Düşman taarruzlarına, tabii afetlere ve büyük yangınlara karşı, halkın can ve mal kaybının asgari hadde indirilmesi; hayati öneme haiz her türlü kamu, özel teşebbüslerin korunması, faaliyetlerinin idamesi için acil onarım...
  3. Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve bazı milletvekilleri ile bir araya geldi. Edinilen bilgiye göre,Başbakan Erdoğan,İstanbul dönüşü Başbakanlık Resmi Konutu'na geçerek Bakan Çiçek ve Partisi'nin hukukçu milletvekilleriyle AK Parti hakkındaki kapatma davası ile ilgili Anayasa Mahkemesine sunulacak esas hakkındaki...
  4. Hırsızlardan Komik savunmalar

Hırsızlardan Komik savunmalar

Hırsızlardan Komik Savunmalar 'Caddeden geçerken ayağım kaydı ve ben de...' Yakayı ele veren hırsızlık zanlıları ifadelerinde ‘inanılmaz’ bahanelere sığınıyor.Konya'da suç üstü ya da teşebbüs aşamasında birçok hırsızlık zanlısı yakaladı. Polisin "Niye yaptın?" sorusuna zanlılar ‘inanılmaz’cevaplar veriyor: Market çıkışı yakalanan bir zanlı, ''Markete girdiğimde kaşar...
  5. Savunmalarımı Götürme Sevgili!

Savunmalarımı Götürme Sevgili!

Savunmalarimi Goturme Sevgili,içimi Sana Biraktim Doğuşunla Yuruyorum Gelecege… Bir Ezgi Var şu An Dilimde, Kahverengi Bakislarina Sevdali Bir Yurekten Dudaklarima Inen. Gozlerinedir Tum Yenilişim Kavglarim Sorgularim …hasret Kopar Bir Dolunaydan Işiltisiz Gecelere ,sen Beni Gorursun Ben Seni Izlerim. Haykirisimin Sebebsiz Olusuna Mi Bu Kadar, Yorgunlugum Bilemiyorum. Uzanirken Kopruler...

Sayfayı Paylaş