gebe
  1. emeltan

emeltan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şayet hamileysem....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında emeltan tarafından paylaşıldı.

hamileysem kan testinde çıkmayan gebelik idrarda çıkmayan gebelik kanda kan testinde çıkmayabilir mi şayet hamileysem şu an 3 haftalık olmalı. ama hiç bir belirti yok. yoksa değilmiyim.yardım edin lütfen boşuna ümitlenmek istemiyorum.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili emeltan hamilelik testi yaptırdınmı test sonucunu söylersen sana daha çok yardımcı olabiliriz :)

3. emeltan

emeltan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pasika, 3 haftalıkken belli olmaz demişlerdi.adetime daha 1 hafta var.

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Canım benim hamile olduğunun kanısına nasıl vardın bilmiyorum.Bence adet dönemini bekle yada acele ediyorsan sabırsızsan kan testi yaptır.Eğer 3 haftalık hamileysen ki bu 1 aylık olmuş demektir.Hem idrarda çıkar hemde kanda eğer hamileysen sonuç pozitif olur.Ama belirti yok ve adetime bir hafta var diyorsun bu biraz tuhaf geldi bana bu kanıya nereden vardın?söylersen daha aydınlatıcı konuşabilirim:D

5. emeltan

emeltan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    idrara sık çıkıyorum ve bugün sabah mide bulantım oldu birkaç gün öncede kasıklarım hafiften batıyordu.sanırım sabırsızımmmmmmmmmmmmmmmmm

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bazı belirtiler psikolojik olabiliyor sanıyorum bebek çok istiyorsun ve onun verdiği duyguyla kendini motive edip belirtilerinide önceden yaşayabiliyorsun En güvenilir olanı regl döneminin gelmesini bekliyorsun ve iyice emin olmak için kan testi yaptırıyorsun çünkü bazen normal testlerde çıkmayan gebelikler kan testinde 100%100 çıkıyor

7. emeltan

emeltan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler sanırım dediğiniz gibi...

8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Bende mavi adminime katılıyorum bence de acele etme.Regl gününü bekle şayet olmazsan o zaman bir kan test yaptırırsın.İnşallah sabırsızlığın boşa çıkmaz:):)

9. emeltan

emeltan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :)

şayet hamileysem.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Silahı Doğrulttuysan Şayet,Tetiğe Basmasını Da Bileceksin !

Silahı Doğrulttuysan Şayet,Tetiğe Basmasını Da Bileceksin !

O akşam… Sevdalı yüreğimi sözlerinle kana buladığın o akşam , beni yaralarımla baş başa bıraktığının farkındaydın.Yaralarımı saracak gücüm kaldı mı diye bir kez olsun düşünmedin.Belki de amacın buydu.Parçalayıp,zamana dağıttığın duygularımı toparlayacak dermanım olmasın istedin.Ben ne kadar ” yarım” kalırsam, sen o kadar “mutlu” olacaktın belki de… Yaralarımla yaşamasını öğreneli çok...
  3. Hamileyim:)))

Hamileyim:)))

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :)))))) Rabbime şükürler olsunki hamileyim RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN) (cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)
  4. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş