gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Sayfanın altındaki en son konular top 10 listesi çıkmayanlar baksın!!!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar son zamanda bir konuyla ilgili şikayet almaktayım oda bazı arkadaşlarımızda en alttaki en son konular top10 listesi gibi tablonun olmaması bununla ilgili eğer sizinde sorununuz varsa bu başlık altından yazarsanız sorunun çözümü adına mutlaka birşeyler yapılacaktır:)

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef ki bende de top 10 listesi bir anda kayboldu.Benim hatam belki geri gelir diye düşündüm bir kaç çıkış yapıp tekrar girdim olmadı. Eğer geri gelirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Unutursunuz belki adminim yoğunluktan. Baktığınızda herkesi görün burda ben de yazayım :) Benim de kayboldu o bölüm. Teşekkürler..

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    yok canım seni unutmadım başka şikayetlerde alınca hepsini biryerde toplamaya karar verdim sanırım birden fazla kişide olduğuna göre teknik bir olay burada aynı sorunu yaşayanlar varsa toplamaya karar verdim sadmin en azından toplu bir şekilde çözüm halletme yoluna gider:)

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Evet adminim. Burada görürse daha rahat yapabilir diye söyledim bende. :) :utan:

Sayfanın altındaki en son konular top 10 listesi çıkmayanlar baksın!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son 10 Yılın En Çok İzlenen Dizileri

Son 10 Yılın En Çok İzlenen Dizileri

bir istanbul masalı son 10 yılın en iyi dizileri asmali konak asmalı konak bir istanbul masali Türkiye'de bir dizi furyasıdır aldı başını gidiyor...Her kanalda her gün onlarca dizi var ve hepsi izlenme rekorları kırıyor...Peki son 10 yılda en çok hangi diziler izlendi biliyormusunuz melekler :tik: SABAH GAZETESİ PAZAR EKİ 2000'DEN BU YANA 10 YILLIK SÜRE ZARFINDA FENOMEN HALE GELEN...
  2. Son 10 yılda en çok konulan isimler

Son 10 yılda en çok konulan isimler

en cok konulan kız isimleri en çok konulan kiz isimleri çok erkek isimler isimler 2011 Kızlar Türkiyede son yıllarda erkek bebeklere en çok konulan isim Yusuf, kız ismi ise Zeynepmiş...Bebeğine isim arayanlara yardımcı olacak istatistikler... Türkiye'de son 10 yılda en çok kullanılan erkek ismi Yusuf, Arda, Mustafa, Mehmet, Ahmet olurken, kadın ismi ise Zeynep, Elif, Yağmur, İrem, Merve...
  3. 2012 LYS Konuları Listesi

2012 LYS Konuları Listesi

2012 Lys Konular 2012 Lys Konuları Listesi 2012 lys 2012 yılında LYS'ye girecek meleklerimiz için sınavda çıkacak LYS konularını liste halinde ekliyoruz melekler :) Bol şans.. LYS MATEMATİK KONULARI 1-)Polinomlar 2-)II. Dereceden Denklemler 3-)II. Dereceden Eşitsizlikler 4-)Parabol 5-)Permütasyon, Kombinasyon, Binom ve Olasılık 6-)Trigonometri 7-)Logaritma...
  4. 2012 Lys Konuları Listesi

2012 Lys Konuları Listesi

2012 Lys Konular 2012 Lys Konuları Listesi 2012 lys de hangi konular çıkacak lys 2012 konuları neler 2012 Lys Konuları Listesi Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda 2012 LYS konuları listesini ilgili ve konuyla meraklı tüm arkadaşlarımıza sunuyor ve konu ile ilgili merakınızı bir nebzede olsa gideriyoruz. 2012 lys de hangi konular çıkacak lys 2012 konuları neler,Tüm bu soruların tek cevabı...
  5. Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular

Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular

Twitter'da En Çok Konuşulanlar Neler Twitter'da En Çok Konuşulan OLaylar İnternet kullanımının yaygınlaşması ve sosyal paylaşım ağlarına gösterilen ilgi sayesinde herşeyimiz ortalara döküldü melekler. Bu fırsatı verimli ve mantıklı bir şekilde değerlendirenler olduğu gibi cılkını çıkaranlar da fazlasıyla mevcut. Facebookun ardından hayli ilgi görmeye başlayan twitter da bu garipliklerin en...

Sayfayı Paylaş