gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sayıları öğreniyoruz

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sayıları öğreniyorum oyunu sayıları öğreniyorum oyunları rakamları oyunları rakamları video bir,iki,üç,dört,beş,altı yedi (el parmakları sayılır)
    bütün iyi çocuklar
    yemeklerini yedi (yeme hareketi yapılır)

sonra gittiler törene
    dediler "yaşa yaşa" (kollar yukarı kaldırılır elkış yapılır)

sayıları öğreniyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler Konuşmayı Nasıl Öğreniyor?

Bebekler Konuşmayı Nasıl Öğreniyor?

ABD’de bir bilim adamı, bebeklerin anadillerini nasıl öğrendiklerini tespit edebilmek için bir bebeği 3 yıl boyunca, uyanık olduğu her an kameralarla izleyecek. “Human Speechome Project” adı verilen proje kapsamında, bebeğin dil öğrenmeyle ilgili gelişimi hakkında 400 bin saatlik malzeme toplanması planlanıyor. Massachusetts Teknoloji Enstitüsünden Prof. Deb Roy’un oğlunun izlenmesi için...
  2. sayılar

sayılar

3, 3, 7, 7 sayılarından her birini bir kere kullanarak ve toplama çıkarma, çarpma ve bölme işlemlerini kullanarak 24 sayısını elde ediniz.
  3. Bebekler konuşmayı nasıl öğreniyor

Bebekler konuşmayı nasıl öğreniyor

bebeklerin konuşması için ne yapılmalı rüyada bebek konuşması rüyada bebekle konuşmak bebeğin çocuğun için ne yapmalı ABD’de bir bilim adamı, bebeklerin anadillerini nasıl öğrendiklerini tespit edebilmek için bir bebeği 3 yıl boyunca, uyanık olduğu her an kameralarla izleyecek. “Human Speechome Project” adı verilen proje kapsamında, bebeğin dil öğrenmeyle ilgili gelişimi hakkında 400 bin...
  4. Herşeyimi yanlızlığımla öğreniyorum

Herşeyimi yanlızlığımla öğreniyorum

Geride bıraktığım bir gün vardı hala aklımda...Bugüne benzer,yarın gibi belirsiz...Hayal meyal hatırlardım.Beynimi işgal eden düşünceler içerisinde ben güçsüzlüğümle savaşırken etrafıma baktığımda uzanan elleri görür gibiydim oysa.Ama ben her zamanki gibi kendimi seçerdim.Belki böyle alışmış,belki de artık korkar olmuştum insanlardan.Yalnızlıktı adı biliyorum ve ben mutluydum yalnızlığımla......
  5. Vıctorıa beckham gülümsemeyi öğreniyor

Vıctorıa beckham gülümsemeyi öğreniyor

VICTORIA BECKHAM GÜLÜMSEMEYİ ÖĞRENİYOR Ünlü şarkıcı ve David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ı gülümserken pek görmemiştik ama bu yavaş yavaş değişmeye başlıyor herhalde... Victoria Beckham, yavaş yava gülümsemeyi öğreniyor. Ünlü ikon kraliçesi Victoria Beckham'ın belki de tek eleştirilen yönü asık suratlı oluşu. Mükemmelliyetçiliğiyle tanınan ünlü yıldız eleştirilmekten bıkmış olmalı ya da...

Sayfayı Paylaş