gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sayılarla Türkiyede Üniversitelerin Dağılımı

Konu, 'Üniversiteler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

türkiyedeki üniversiteler haritası türkiye üniversiteler haritası türkiye üniversite harita üzerinde üniversitelerin kuruluş tarihleri Şehir şehir Türkiye'de açılmış üniversiteler haritada gösterilmektedir. Sağ altta istatistiki olarak açılan özel - vakıf ve devlet üniversitesi sayılarını görebilirsiniz. Yeşil imgeler üniversitenin açıldığı yılı, kırmızı imgeler 2002 yılına kadar açılmış olan üniversiteleri göstermektedir.

Sayılarla Türkiyede Üniversitelerin Dağılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiyeden

Türkiyeden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiyem:)))

Türkiyem:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ***türkiyeme***

***türkiyeme***

Türkiye’me… Nerden baslasam… nasil baslasam… bilmiyorum… Icim icime sigmiyor seni düsündügümde… Her an isyan ediyorum senden uzak kalislarima.. Senden uzak hergün büyüyor icimdeki sizi Seninle olsam daha iyi olurmu.. Olur.. eminim.. cünkü sen varsin.. Cennet kokun saracak bedenimi.. Her sene sardigi gibi Ama beni yikan.. o gidislerim.. Seni mecbur terkedisilerim.. senden ayriliga mahkum eden...
  4. Türkiyenin En İyi Üniversiteleri Sıralaması 2011

Türkiyenin En İyi Üniversiteleri Sıralaması 2011

Türkiyenin En İyi Üniversiteleri Sıralaması 2011 Kim bana Türkiyenin En İyi Üniversiteleri Sıralamasını yapabilir :D
  5. 2012 Türkiyenin En İyi Üniversiteleri Sıralaması

2012 Türkiyenin En İyi Üniversiteleri Sıralaması

Türkiyenin En İyi Üniversiteleri 2011 2012 Türkiyenin En İyi Üniversiteleri Sıralaması Misafirimiz sormuş "Türkiye'nin en iyi üniversitelerinin isimleri neler?" diye biz de misafirimize cevaben bu konumuzda ülkemizde ki en iyi üniversitelerin isimlerini listeledik Melek'lerim. Üniversiteler 2011 Yılı Akademik Performansa Dayalı Başarı Sıralama'' listesi açıklandı. işte 2011 yılı...

Sayfayı Paylaş