gebe
  1. ozge0

ozge0 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayın Melekler patates diyeti ile kilo vermek mümkün mü acil yardım :(

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında ozge0 tarafından paylaşıldı.

18 yaşında olmama rağmen 70 kıloyum:( üst bedenim ve belim olmamasına rağmen basenlerim var biraz bana ne olur yardım edin kızlarrr 1 haftaya erkek arkadaşım askerden geliyor ve ben baya bi kilo almış durumdayım...Sitede patates diyetini gördüm ve deneyenlere sormak istiyorum haftada 3 4 kilo vermek mümkün mü acaba? Her gün sabah öğlen akşam 2 patates yiyerek zayıflayabilir miyim bu 1 hafta içinde? Melekler yardım edin banaa :( bu bir haftada kilo vermem gerekiyorr

Sayın Melekler patates diyeti ile kilo vermek mümkün mü acil yardım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil Kilo Vermek İsteyenlere Özel Diyet

Acil Kilo Vermek İsteyenlere Özel Diyet

Yaz geldi geçiyor yaz bitmeden kışa girmeden hemen kilo vermek gerek diyorsanız 3 günde 4,5 kilo verdiyen diyetle fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz :tik: ACİL KİLO VERMEK İSTEYENLER İÇİN ; Kısa sürede oldukça kilo verdiren diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kısa sürede kilo verdirmesini sakıncalı bulsa da Amerikan Kalp Vakfı acilen kilo vermeleri...
  2. Diyetsiz kilo vermek artık mümkün

Diyetsiz kilo vermek artık mümkün

fevzi özgönül fevziözgönül drfevzi özgönül dr fevzi diyeti Dr. Fevzi Özgönül tarafından geliştirilen karboksipunktur adlı tedavisi, sayesinde artık ,diyet ve spor yapmadan zayıflayacaksınız meleklerim.Özelliklede göbek ve selülitlerinizden de kurtulacaksınız.Lütfen dikkatle okuyunuz:):) Diyetsiz kilo vermek artık mümkün Zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı… Yalnız Türkiye’de...
  3. Japon diyeti ile kilo vermek

Japon diyeti ile kilo vermek

Japon diyeti ile kilo vermek Japonlar genelde kilo almadan yıllarca genç kalıyorlar. İşte bilim adamları bunun sırrını bizlerle paylaşmışlar… Gözlerinizle yiyin Japonların yemek sırrı yavaş ve ufak parçalarla küçük porsiyonlarda yemek.. Yemeğinizi yavaş yerseniz beyninizde tokluk hissi oluşacak ve az yiyeceksiniz. Kaloriyi azaltmak acı vermez. Ekstra bir yiyecek yemeksizin, çikolata,...
  4. Yüzerken kilo Vermek Mümkün mü!

Yüzerken kilo Vermek Mümkün mü!

yüzmek kilo verdirirmi yüzmenin faydaları yüzmenin yararları Deniz ve havuz sezonunun açılmasına artık sayılı günler kaldı. Uzmanların anne adaylarına bile önerdiği yüzme, kişinin sağlığı açısından oldukça fayda sağlar. Birçok kişinin merak etitği sorulardan biri olan "yüzme kilo verdirirmi" sorusuna yanız olarak sizlere uzmanların açıkladığı bilgileri aktarıyoruz. Deniz ve Spor...
  5. Pilates Yaparak Kilo Vermek Mümkün mü?

Pilates Yaparak Kilo Vermek Mümkün mü?

pilates ile kilo vermek, pilates zayıflatırmı, pilates kilo verdirirmi Ebru Şallı ile adını duyurup ünlenen pilates ile günümüz de birçok bayan sağlıklı bir şekil de kilo verebilmektedir. Pilatesi doğru bir şekil de uyguladığınız da zayıflamanız tabi ki mümkün... Pilates yaparak kilo verebilirmiyim diye merak edenler için gereken bilgiler sizlerle birlikte... Pilates yapan kişilerin...

Sayfayı Paylaş