gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sayın VeLi (kopmak garanti)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Aziz veli,bay veli,pek sayın veli Sekiz sene oldu kızınız bize geleli İnan hocaları ediyor deli
    Mektubu alır almaz gel artık veli

Kimyadan iyi alamaz,bedenden takla atamaz
    Yazılıya gelince kopyasız yapamaz
    Kızınız okulda örnek bir haylaz
    Sesimi duyar duymaz gel artık veli

İyi olur ilerde belki
    Ama Fen1,Türkçe 2
    Kurnazlıga gelince adeta tilki
    İşler biter bitmez gel artık veli.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sayın VeLi (kopmak garanti)
    tesekkürler cnm süperdi

Sayın VeLi (kopmak garanti) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopmak serbest

kopmak serbest

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Veli

Veli

Bakınız; Evliya.Rüyada bir veli ile karsilasip onunla konustugunuzu görmek, din bakimindan aydinlanmaya ihtiyaciniz bulunduguna delalet eder.
  3. kopma garanti:)

kopma garanti:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bi kaç Nihat Doğan espirileri de Benden :D (kopmak garanti xd)

Bi kaç Nihat Doğan espirileri de Benden :D (kopmak garanti xd)

nihat doğan espirileri nihat doğan kaç yaşında espirileri video esprileri dogan -Geçenlerde Balıkesir'e gittim inanır mısın bir tane bile balık esir değildi. -Nihat Doğan Olmak; Bihter'in öldüğünü gördükten sonra Fatmagül'e bakıp ''rahmetliye ne kadarda benziyor'' demektir. -Nihat Doğan olmak; Voleybol Filesiyle pazara çıkmaktır. -Nihat Doğan olmak; Bisiklet selesiyle çamaşır...
  5. Gülmek garanti

Gülmek garanti

bana little grill diyen mercimeğe inat vazgeçtim ulen anlatıyorum :) şimdi on iki eylül zmanlarında ufo gören masum köylü niteliği taşıyan :) yani saf bi köylü abimizi almışlar doğru mahkemeye götürmüşler.hayatında ilk kes mahkeme gören köylü abimize hakim saymış 1.falanca tarihte falanca duvara aşırı sol nitelikli yazılar yazmak 2 falanca duvara pankart asmak 3 eylemlere katılmak sloğan...

Sayfayı Paylaş