gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sayısal Loto çekildi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Çekilişte numaralar; 3, 6, 22, 25, 35 ve 40 olarak belirlendi.

BÜYÜK İKRAMİYEYİ 2 KİŞİ PAYLAŞTI
    Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen 2 kişi, 823 bin 253 YTL 40 YKr ikramiye kazandı.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 482 kişi, bin 539 YTL, 4 bilen 23 bin 980 kişi, 17 YTL 30'ar YKr, 3 bilen 416 bin 851 kişi de 3 YTL 15'şer YKr ikramiye kazandı.

Büyük ikramiyeyi kazanan talihlilerin, kuponlarını Ankara-Keçiören ve Manisa merkezindeki bayilere yatırdığı belirlendi.

Bu haftaki çekilişte, 4 milyon 116 bin 239 YTL 45 YKr ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan Türkiye'nin tanıtımı, Çocuk Esirgeme Kurumu, Olimpiyat Oyunları, Savunma Sanayi ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na 2 milyon 469 bin 743 YTL 72 YKr, KDV olarak 1 milyon 635 bin 720 YTL 56 YKr, Şans Oyunları Vergisi olarak da 914 bin 719 YTL 89 YKr aktarılacak.

Sayısal Loto çekildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çekil gitt......

çekil gitt......

Ayrılık Sevdi Bizi, İçim Hüzün Denizi Çekil Git Desemde Gitme..Sevdiğim En Güzel Derdim Sensin, Ölüm Seninle Gelsin.. Bende Git Desemde Gitme .. Sana Git Dediğim Yalan Yokluğun Bende Kalan Son Sözüm Budur.. Sakın...
  2. İşte Sayısal Loto talihlisi

İşte Sayısal Loto talihlisi

sayısal loto talihlileri sayısal talihlileri rüyada loto oynamak rüyada kazanmak oynamak Melekler ben bu amcanın kazanmasına çok sevindim çünkü durumu pek iyi olmayan birisiymiş.. Sayısol Loto talihlisi 55 yaşındaki emekli bir işçi... Çatısı akan kerpiç bir evde ablası ile yaşıyor. Biri özürlü 2 yeğenine de o bakıyor. İşte talihli; Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün düzenlediği Sayısal...
  3. Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları için ne yapmam lazım ben Süper Loto Sonuçlarını öğrenmek istiyorum bu konuda yardım edebilir misiniz acaba
  4. İşte 9 Eylül 2012 Sayısal Loto Çekilişi Kazandıran Numaralar

İşte 9 Eylül 2012 Sayısal Loto Çekilişi Kazandıran Numaralar

Süper Loto Çekiliş Sonuçları 9 Eylül Süper Loto Sonuçları Sevgili melekler, bu sayfamızda 9 Eylül Süper Loto Sonuçları ve haftanın kazandıran numaraları ile karşınızdayız... Süper Loto Çekilişi 255. haftanın kazandıran numaraları şöyle 4, 15, 18, 42, 44 ve 47 olarak belirlendi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen Süper Loto çekilişinde bu hafta 6 bilen...

Sayfayı Paylaş