gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saymat.com İle Kendi Sayacınızı Oluşturun!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saymat nedir, saymat.com nedir, saymat.com Sevgili melekleri sizin için özel bir güne ulaşmanıza ne kadar kaldığını bir sayaş yardımıyla görmek isterseniz, size saymat.com adresini tavsiye edebiliriz. Sosyal medyada rahatlıkla kullanabileceğiniz kullanışlı bir sosyal medya aracı olan saymat, internet kullanıcılarının kişisel olarak beklediği tarihleri online olarak geri saydırabilecekleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilecekler yeni bir girişim proje..

Bu proje sayesinde, sinema, tiyatro, konser, spor müsabakaları, düğün, doğum günü, yıl dönümü gibi heyecanla beklediğiniz tarihleri için saymat.com adresinden düzenleyebileceğiniz sayaç widgetlarını bloğunuzda ya da sitenizde paylaşabiliyorsunuz. Hazır temalarının yanı sıra saymat oluşturan kullanıcıların kendi temalarını hazırlayabilecekleri bu siteden oluşturulan saymatlara yorum yapmak da mümkün...

meleklermekani.com TİTAN

saymat.JPG

Son düzenleme: 7 Ekim 2013
Saymat.com İle Kendi Sayacınızı Oluşturun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilim kendin bilmektir!

ilim kendin bilmektir!

İlim ilim bilmektir ilim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsen ya nice okumaktır Okumaktan maksat ne, kişi Hakk'ı bilmektir Okuyup da bilmezsen sanki kuru emektir Okudum bildim deme, çok taat kıldım deme Eri Hak bilmez isen, abes yere yelmektir Dört kitabın manası tamamdır bir elifte Sen elif dersin hoca manası ne demektir Miskin Yunus der hoca, ister git bin kez hacca Hepisinden iyice...
  2. Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

Soğan İle Sivilceye Kesin Çözüm !

sivilceye kesin çözüm sivilcelere kesin çözüm sivilcelere nedir sivilceye çözümler sivilceler için Bazen vücudumuzun bazı bölgelerinde sarı uçlu sivilceler görebiliriz.Bu sivilcelerin içi iltihaplı oluyor ,geçmiş olmasına rağmen kısa bir süre sonra tekrarlayabiliyor. Bu sivilcelerden tamamen kurtulmak için soğan kürü uygulayabilirsiniz. Sivilceler için Soğan Kürünün Hazırlanışı, 1. 1...
  3. Kendi bahçenizi oluşturun

Kendi bahçenizi oluşturun

Saksı kullanımı Sebze yetiştirme Dekoratif saksı modellerini kullanarak kendi bitkinizi kendiniz yetiştirin meleklerim. Bitkiden kastım benim yazın en çok kullandığım dereoyu ve nane olabilir mesela. Dalından kopardığım mis mis naneler salatalara nede çok yakışır. Saksılarda sebzelerinizi yetiştirip kendi küçük bahçenizi yapabilrisiniz meleklerim.
  4. Kendi takviminizi kendiniz oluşturun

Kendi takviminizi kendiniz oluşturun

Takvim örneği el yapımı takvim Hazır takvim modelleri yerine kendi özel günlerinizi belirteceğiniz size özel bir takvim olsun istiyorsanız kara tahta kullanarak kendi takviminizi kendiniz oluşturun. Mantar yüzey kullanarak altına el yapımı dart yapmanız da mümkün.
  5. Dekoratif Yer Minderleri İle Farklı Ortamlar Oluşturun

Dekoratif Yer Minderleri İle Farklı Ortamlar Oluşturun

Oda dekorasyonları değişimini illa ki modern ya da klasik dekorasyon modeline uygun gerçekleştireceksiniz diye bir kural yoktur. Zaman zaman uzanıp dinlenmek istediğimiz ortamın bizim yorgunluğumuzu alacak cinsten olması tercihinde bulunmak isteriz. Farklı dekoratif görünümlerdeki ve şıklık oluşturacak minderler ile de ortamda aradığınız dekoratifliği yakalama şansı bulabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş