gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sbs 2013'de Kaldırılacak mı ?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; sbs 2013de kaldırılacak mı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, az önce sizlerle sbs 2013 İstanbul Anadolu liseleri taban puanları bilgilerini paylaştık ama bir yandan da sbs kalktı mı kalkacak mı sorularıyla boğuşup duruyorduk. Ve beklenen açıklama Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Emin Zararsız 'dan geldi. İşte detaylar ...

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Emin Zararsız’ın Yaptığı Açıklama;

“Ortaöğretimde SBS 2013’te son kez yapılacak. Daha sonrasında sistem değişecek” dedi.

Zararsız şöyle devam etti: “Eğitim-öğretim yılının sonunda SBS yine yapılacak. 2012-2013 öğretim yılının sonunda Haziran ayında takvimine göre düzenlenecek. 2013-2014 öğretim yılının sonunda ise SBS olmayacak. Bir başka şekilde ortaokuldan liseye yerleştirme yürürlüğe girecek.”

Yeni sistem konusunda çalışmaların sürdüğünü belirten Zararsız, “Görüşmeler sonucunda sistem kurgulandığında kamuoyuyla paylaşılacak” dedi.

Sbs 2013'de Kaldırılacak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Star Tv Sudan Bıkmış Balıklar Yayından Kaldırılacak mı ?

Star Tv Sudan Bıkmış Balıklar Yayından Kaldırılacak mı ?

Sudan Bıkmış Balıklar dizisi yayından kaldırılıyor Sudan Bıkmış Balıklar dizisi yayından kaldırılıyor mu Yaz sezonu yayın döneminde yayına giren Star Tv'nin gençlik dizisi Sudan Çıkmış Balıklar yayından kaldırılıyormuş sevgili melekler. Sudan Bıkmış Balıklar dizisi yayından kaldırılıyor, herhangi bir açıklama yapıldı mı , detaylar şöyle... Star Tv de yayınlanan Sudan Bıkmış...
  2. sbs 2013 tarihi nedir?

sbs 2013 tarihi nedir?

Merhaba..SBSye gireceğim de sormak istiyorum, bu yıl sbs hangi tarihte yapılacak acaba ?
  3. Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı ?

Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı ?

Bu konu; Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, soluk soluğa izlenen reyting rekortmeni dizi Kuzey Güney'in senaristi Ece Yörenç'in twitterdan yaptığı bir yorum, akıllara Kuzey Güney'in yayından kaldıracağı hakkında soru işaretleri getirdi. İşte haberin detayları, Kuzey Güney yayından kalkacak mı ? Kuzey Güney 'in başarılı...
  4. sbs

sbs

bnm diploma notum 85,67 sbs 350 sağlık meslek lisesine girebilir mym ?
  5. 2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 sbs sonuçları 2013 sbs ne zaman açıklanacak 2013 sbs açıklandı Ortaokul sekicinci sınıf öğrencilerinin 8 Haziran da girmiş oldukları sbs sınavının sonuçları 12 Temmuz 2013 Cuma günü açıklanıyor. Sınava giren öğrenci ve velilerin merakla beklediği sınav sonuçlarını merak edenler için gereken bilgileri ve sınav sonuç linkini sizler için paylaşıyoruz. Ortaokul 8.sınıf öğrencilerinin 8...

Sayfayı Paylaş