gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sbs kalkıyormu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya bu sbs bir kalıyor bir geri geliyor, hiçbişey anlamadım.Şimdi sbs kalktımı?Kalktıysa ne yapılacak?Sınav olmayacakmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Milli Eğitim Bakanının değişmesinin ardından eğitim sisteminde pek çok yenilik olmaya başladı. BUnlardan en önemlisi de sınav sistemlerinde yaşanacak olan değişim...
    Yeni sisteme göre SBS bu yıl son kez yapılıyor. Yeni sistemde çocukların daha çok ezberden uzaklaşması amaçlanıyor. SBS'nin yerine her okulun kendi sınavını yapma olasılığı da var.

LYS ve YGS konusunda da çalışmalar sürüyor. Üniversitelerin de kendi sınavlarını yapmaları gündemde...

sbs kalkıyormu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SBS sınav tarihleri 2010

SBS sınav tarihleri 2010

SBS 2010 sınav tarihleri belli oldu arkadaşlar buna göre sınav tarihleri şu şekilde Seviye Belirleme Sınavına girecek 1 buçuk milyonu aşkın öğrencinin büyük bir heyecanla beklemiş olduğu 2010 sbs sınav tarihleri dün Milli Eğitim Bakanlığı sbs 2010 ne zamanSınavlar dairesi başkanlığı tarafından açıklandı. Hatırlayacağınız gibi 2009 sbs Haziran ayının ilk ve 2. haftası yapılmıştı. 2010 sbs...
  2. SBS sınav tarihi 2012

SBS sınav tarihi 2012

Arkadaşalr acaba SBS sınav tarihi 2012 ne zaman bilen varmı?
  3. SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor SBS Başvuruları Başladımı SBS Başvuruları Bugün Başlıyor Merhaba Sevgili Melek'ler ve SBS Sınavının ne zaman başlıyacağını merak eden tüm ilgili arkadaşlar, bu yazımızda sizlere aradığınız bilgileri aktarıyor ve merakınızı gideriyoruz. Seviye Belirleme Sınavı’na (SBS) başvurular bugün başlıyor. Adaylar, kılavuza Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesinden...
  4. sbs 2013 tarihi nedir?

sbs 2013 tarihi nedir?

Merhaba..SBSye gireceğim de sormak istiyorum, bu yıl sbs hangi tarihte yapılacak acaba ?
  5. sbs

sbs

bnm diploma notum 85,67 sbs 350 sağlık meslek lisesine girebilir mym ?

Sayfayı Paylaş