gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

SBS sonuçları açıklandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İlköğretim 6 ve 7. sınıf öğrencileri için bu sene ilk kez yapılan Seviye Belirleme Sınavı'nın (SBS) sonuçları açıklandı. Öğrenciler sınav sonuçlarını Milli Eğitim Bakanlığının MEB internet adresinden T.C kimlik numaralarını girerek öğrenebilecek.

Öğrencilerin adreslerine sınav sonuçlarına ilişkin bir belge gönderilmeyecek. Öğrenciler sonuç ekranından puanların hesaplanışını, sınıf puanını, davranış puanını, yıl sonu başarı puanını ve sorulara verdikleri doğru ve yanlış cevap sayılarını görebilecek.

haber7.com

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: SBS sonuçları açıklandı
    Evet bugün bende bi kaç tanıdığımkine baktım hepsi çok iyidi valla sonuçlar genelde iyimiş çünkü artık soruları gerçekten zevkli hale dönüştürüyorlar.çocuklar için bayağı iyi oluyor..

SBS sonuçları açıklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 SBS Sonuçları Açıklanıyor!

2011 SBS Sonuçları Açıklanıyor!

2011, sbs, sonuçları, açıklanıyor, 7. sınıf, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için son kez düzenlenen Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları bugün açıklanacak. SBS, 5 Haziran 2011 tarihinde 1 milyon 97 bin 503 ilköğretim 7. sınıf öğrencisinin katılımıyla yapılmıştı. Öğrencilere sınav sonuç belgesi posta yoluyla gönderilmeyecek....
  2. 2012 SBS başvuru tarihleri açıklandı

2012 SBS başvuru tarihleri açıklandı

2012 sbs başvuru tarihi 2012 sbs başvuru tarihleri açıklandı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda 2012 SBS başvuru tarihleri hakkında bilgi edinmek isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için ilgili tüm bilgileri aktarıyoruz. Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, İlköğretim 8. sınıflara yönelik düzenlenen Seviye Belirleme Sınavı (SBS) için 5-23 Mart tarihleri arasında başvuru...
  3. 2012 ÜDS sonuçları açıklandı

2012 ÜDS sonuçları açıklandı

2012 ÜDS sonuçları sorgulama 2012 ÜDS sonuçları öğrenme Merhaba SEvgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 ÜDS sonuçlarının açıklandığını duyuruyor ve 2012 ÜDS sonuçlarını öğrenmek isteyen tüm arkadaşlarımız için ilgili linki paylaşıyoruz. 18 Mart 2012 tarihinde yapılan 2012-ÜDS İlkbahar Dönemi Sınavı’nın değerlendirme işlemleri tamamlandı. ÖSYM sınav sonuçlarını ve kitapçıklarını sitesinde...
  4. 2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 SBS Sonuçları Tıkla Öğren!

2013 sbs sonuçları 2013 sbs ne zaman açıklanacak 2013 sbs açıklandı Ortaokul sekicinci sınıf öğrencilerinin 8 Haziran da girmiş oldukları sbs sınavının sonuçları 12 Temmuz 2013 Cuma günü açıklanıyor. Sınava giren öğrenci ve velilerin merakla beklediği sınav sonuçlarını merak edenler için gereken bilgileri ve sınav sonuç linkini sizler için paylaşıyoruz. Ortaokul 8.sınıf öğrencilerinin 8...
  5. 2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın!

2013 SBS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! Sonuçlar İçin Tıklayın!

2013 sbs yerleştirme sonuçları sbs sonuçları 2013 2013 sbs tercih sonuçları Sevgili melekler, 2013 sbs tercih sonuçları açıklandı. Bu sene son kez yapılan 2013 sbs tercih sonuçları, bu gün 00:00 itibarıyla MEB tarafından açıklandı. 2013 SBS TERCİH SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

Sayfayı Paylaş