gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak bilen var mı bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bana SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seviye Belirleme Sınavı’nın (SBS) sonuçları 12 Temmuz’da açıklanacak.
    Anadolu Lisesi tercihleri Ağustos ayı başında olacak. Özel Okullar 6 Ağustos’tan itibaren taban puan ilan edip, kayıtlara başlayacak. Anadolu Lisesi kayıtlarında bu yıl kayıt tarihleri değişecek. Muhtemelen Ağustos sonuna yakın kayıtlar başlayacak. Hala resmi açıklama yapılmadı. Sadece bu konuda çalışmalar yapılıyor ve önümüzdeki hafta bütün bunlar resmen açıklanmış olacak.

SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Kızlar duyduğum kadarıyla Pitbull İstanbul da konser verecekmiş bu günlerde ama ne zaman bilmiyorum biletler bitmişmidir?
  2. Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Platon Ne Zaman Yaşadı buy konuda bilgisi olan var mı? Platon Ne Zaman Yaşadı bilen var ise lütfen bana bilgi versin.
  3. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana
  4. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  5. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!

Sayfayı Paylaş