gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sbsde hatalı soru mu varmış acil cevap!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızım sbsye girdi, o kadar zaman hazırlandı şimdi sbsde hatalı soru var diye bir duyum var,araştırdım bulamadım, doğru mu bu söylentiler, acil cevap bekliyoruz sizden...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sbsde hatalı soru mu varmış acil cevap! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şaç şeklinizle İlgili Sorununuz mu var ? Buyrun..

Şaç şeklinizle İlgili Sorununuz mu var ? Buyrun..

Banyodan Çıktıktan sonra bir türlü şekil almayan şaçlaramı sahipsiniz? İşte Bazı Öneriler.. Şaç elektiriklenmesine karşı Ne yapabilirim? Öncelikle Plastik tarak kullanmamalısınız. Saçlarınızı Tararken elinize biraz şaç kremi sıkıp tarağa sürerseniz şaçlarınızı o tarakla taradığınızda elektiriklenme ortadan kalkar. Şaçınızı Banyodan sonra düzleştirici veya maşa v.b olmadan şekle...
  2. Bebeğinizin uyku sorunu mu var?

Bebeğinizin uyku sorunu mu var?

Annelerin en çok şikayetçi olduğu konulardan biri de bebeklerini uyutamadıklarıdır.Bebeğinizi uyuttunuz tam , yatağına koydunuz ve tam odadan çıkacakken uyandı!Hem de nasıl bir uyanma evi yıkıyor!Bakın bebeklerimizi nasıl uyutmalıyız melekleri ; BEBEĞİNİZİN UYKU SORUNU MU VAR? ANAHTAR KELİME: GÜNLÜK DÜZEN (ROUTINE) Bebekler belli bir düzene ihtiyaç duyarlar. Yeni dünyalarında en çok...
  3. yardım edin bebeğimde işitme sorunu mu var

yardım edin bebeğimde işitme sorunu mu var

Bazen bebeğimin sesime tepki vermediğini görüyorum. Acaba diyorum işitme problemi mi var ? Çok korkuyorum ama bazen de tepki veriyor, ne olduğunu anlayamadım. Doktorumuz izinde gelinceye kadar kafayı yemessem iyidir. Var mı birşeyler söyleyebilecek ?
  4. beyazımsı akıntım var sorun mu var acaba?

beyazımsı akıntım var sorun mu var acaba?

Bir süredir parça parça beyazımsı akıntım var bir hastalık belirtisi mi acaba bu ?
  5. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

Sayfayı Paylaş