Scalar Energy Kolyesinin Faydaları

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Scalar Energy Kolyesinin Faydaları
ginseng kolyesi jinsing kolye ginseng kolye quantum faydaları kuantum kolyesinin faydaları
Bir çok ünlünün tercihi olan Scalar Energy Kolyesi, yaşam kalitesini arttırıyor ve hayata daha enerjik - zindelik veriyor Melek'lerim.

Scalar Energy Kolyesinin diğer faydalarını ve ne işe yaradığı hakkında ki detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz Melek'ler:)

84d8dc87ac8a29.jpg

Scalar Energy Kolyesi sağlık, zindelik ve enerji veren günlük hayatta ve içinde bulunduğumuz olumsuz teknolojik şartlar içinde bio enerji alanımızı elektromanyetik etkilere karşı koruyan, yaşam ve sağlık kalitemizi yükseltip iyileştiren skaler bir kolyedir. Volkanik lavlar ve zengin yeraltı minarallerinin yüksek ısıda işlenmesi ile birleştirilmiş, seramik bazlı ve ileri kuantum teknolojisiyle üretilmiş herhangi bir manyetizma ve mıknatıslık özelliği olmayan yüzde yüz doğal bir enerji kolyesidir
Scalar Energy Kolyesi prensip olarak 2 farklı işlevi vardır.
  • İlki, negatif iyon teknolojisiyle Bio Enerji alanımızı bir kalkan gibi koruma altına almasıdır.
  • İkinci işlevi de %70′i su olan vücudumuza detoks özelliği sağlayarak hücre yenilenmesini arttırmak ve vücudumuzun toksinlerden temizlenmesini sağlamaktır.
Scalar Energy Kolyesinin yararları nelerdir?
  • Bedenin Bio-Enerjik alanını elektro-manyetik etkilere karşı korur.
  • Kan dolaşımını düzenler.
  • Bağışıklık Sistemini güçlendirir.
  • Bedensel direnci ve fiziksel esnekliği arttırır.
*Sindirim sistemindeki aksaklıkların tedavisine yardımcı olur.
  • Migren krizlerini ve baş ağrılarını ciddi şekilde hafifletir ve ağrı şiddetini azaltır.
  • Bedensel enerjiyi ve zindeliği arttırır.
  • Bayanların regl ağrılarını azaltır.
  • Bedensel ağrıları ve kas tutulmalarını engeller.
  • Detoks oluşumunu destekler.
  • Yaşlanma etkilerini geciktirir.
  • Kanser hücreleriyle mücadeleye yardımcı olur.
  • Odaklanma,dikkat ve konsantrasyonu arttırır.
  • Bedensel uyum ve dengeyi geri kazandırır.

84d8dc88cf335b.jpg

Scalar Kolyesini Kullanan Ünlüler

Ebru Şallı
Sporla içiçe yaşadığım için bio enerjisi yüksek ve güçlü bir beden tercih ediyorum. Bu yüzden Scalar Energy kolyesini takamadığım zamanlarda bile yanımdan hiç eksik etmiyorum.

Pınar Altuğ
İçtiğim suyun kalitesi benim için çok önemli. Scalar Energy kolyesini içtiğim suyu iyonize etmek için kullanıyorum. Böylelikle hem daha sağlıklı oluyorum hem de vücuduma detoks etkisi sağlamış oluyorum.

Didem Uzel
Amerika’da yaşamaya başladığım dönemde Scalar Energy kolyesini keşfetmiştim. Bedensel direnci arttırdığını görünce yanımdan ayırmamaya karar verdim.
Dünyada olduğu kadar ülkemizde de birçok ünlü bu mucizevi kolyeyi keşfedip aktif şekilde kullanmaya başlamıştır.

Geri