gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Scarlett Johansson Roller İçin Fazla Çekici Bulunuyor....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Scarlett Johansson Fazla Çekici Bulunuyor Scarlett Johansson Roller İçin Fazla Çekici

Güzel ve çekici oyuncu Scarlet Johansson filmlerden fazla çekici olduğu için roller gelmediğini güzelliğinin kariyerine yarardan çok zarar getirdiğini açıkladı...Güzellikte başa dert diyoruz..:)

Scarlett Johansson roller için fazla çekici bulunuyor

Scarlett Johansson, güzelliğinin kariyerine yarardan çok zarar getirdiğini söyledi.

İngiliz Daily Mail Gazetesi'ne konuşan Scarlett Johansson, dış görünüşü nedeniyle bazı rollerin kendisine teklif edilmemesine çok üzüldüğünü belirtip ekledi: "Bazı yapımcılar, 'Sen bu rol için çok seksisin' diyerek benimle çalışmak istemiyor. Seksiliğim oyunculuğumu sınırlamaya başladı.. Bu durum beni çok rahatsız ediyor ama elimden de bir şey gelmiyor."

2. *Kurabiye*

*Kurabiye* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadın da ne seksilik var ne güzellik

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    öyle cnm güzellik göreceli kavramdır:)

Scarlett Johansson Roller İçin Fazla Çekici Bulunuyor.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çekici görünmek için

çekici görünmek için

Çekici Görünmek İçin 1. Tuzu hayatınızdan çıkarın: Özellikle bir davete davetliyseniz ya da yılbaşı gibi özel bir gece geçirecekseniz, 24 saat öncesinde soda, kraker, patlamış mısır, zeytin ve biftek gibi yiyecekleri daha az tüketmeye dikkat edin. 2. Topuklu ayakkabı giyin: Fazladan 5 cm. topuk, kilonuzun vücudunuza eşit oranda ve muntazaman yayılmış görünmesini sağlayacaktır. Böylece daha...
  2. En Fazla İçimde Ölürsün...

En Fazla İçimde Ölürsün...

ıÜü En fazla içimde ölürsün Cesedini sürüklerim gittiğim her yere Kızıl sonbaharım Hangi aşk kendi fırtınasına dayanabildi Ellerimde çoğul bir gölge kuşu Adının arkasına basmadan yürüdüm Alnımda birikti çizikler Adımdan çıkardım aklımı Aklımsız kaldım Neylersin İnsanız Ne yapsak eksiğiz işte Ölüme ayarlı saatiz En fazla içimde ölürsün Sorarım Şiir papirüslerinin hangi köşesine...
  3. Çekici Bir Kadın Olabilmek İçin..

Çekici Bir Kadın Olabilmek İçin..

En Çekici Kadın Görünümüne Sahip Olma Hakkında Bilgiler veriyorum bence kaçırmayın hanımlar.. Kıyafet seçimi konusunda hep sıkıntı yaşanır. Dışarı çıkacaksınız, belki bir arkadaş toplantısı, belki de çok değer verdiğiniz dostlarınızın düğününe davetlisiniz. Ne giymelisiniz, üstelik sadece kıyafet değil ayakkabı seçimi de önemlidir… ve kıyafetinizi tamamlayacak aksesuar seçimi. Bazen gerçekten...
  4. Vitamin Çeşitleri En Fazla Hangi Besinlerde Bulunuyor?

Vitamin Çeşitleri En Fazla Hangi Besinlerde Bulunuyor?

Merhaba arkadaşlar Vitamin Çeşitleri En Fazla Hangi Besinlerde Bulunuyor?
  5. Güzel Oyuncu Scarlett Johansson En Güzel Resimleri....

Güzel Oyuncu Scarlett Johansson En Güzel Resimleri....

Scarlett Johansson Resimleri Scarlet Johansson En Güzel Fotoğrafları Güzel ve çekici oyuncu Scarlett Johansson işte en güzel fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum...Güzel oyuncunun güzelliği ve cekiciliği yüzünden rol gelmediğini güzelliğinin yarar değil zarar getirdiği haberini yapmıştık.... Scarlett Johansson, 1984 yılında New York City’de doğdu. Babası, Karsten Johansson Danimarkalı...

Sayfayı Paylaş