gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Scarlett Johansson'da Saçını kızıla boyattı

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Scarlett Johansson un saç rengi, magazin, yabancı bayan ünlülerin fotoları, saç renkleri 2011, kızıl saç herşey burda kızlar [​IMG]

Blake Lively'den sonra Scarlett Johansson'da sacını kızıla boyattı..

Scarlett Johansson'da Saçını kızıla boyattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç renginde kızıl furyası

saç renginde kızıl furyası

kızıl boya nasıl akar saç boyası nasıl akar Kızıl saç denildiğinde ilk akla gelen isim genelde Nicole Kidman olur. Beyaz teninin üzerindeki doğal kızıl saçlarıyla adeta bir idol olan güzel oyuncunun en çok bütünleştiği şeydir saç rengi. Bugüne dek insanların en çok dikkatini çeken şey olmuştur kızıl saç. Hatta benim bile,bir cafeye ya da restauranta gittiğimde gözüm ilk olarak kızıl saçlı...
  2. senden gizli saçımı kızıla boyattım

senden gizli saçımı kızıla boyattım

rüyada saçını kızıla boyatmak rüyada saçı kızıla boyatmak saçlarını saçı boyamak saçını boyadığını görmek canım sana sölemedim ama senden gizli saçımıı kızıla boyattım napim söleyince izin vermiyorsun gerçi belki beni göründe saçımı boyattım diye ayrılacaksın ama artık bende bunaldım senin herşeye müdahale etmenden beni kısıtladığın için yalan sölemek zorunda bıraktın(yinede seni çok seviyorum...
  3. 2012 Kızıl Saç Modelleri

2012 Kızıl Saç Modelleri

kızıl saç kızıl saç renkleri kızıl saç boyaları kızıl saç modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kızıl Saç modellerini Seven meleklerimiz bu yazımıza tam da sizlere göre. Kadını en güzel gösteren biri de saçlarımızdır. Saçalarımız ne kadar bakımlı ne kadar parlak olursa yüzümüzde okadar güzel görünür melekler :) Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın: Dikkat...
  4. kızıl saçlar için makyaj

kızıl saçlar için makyaj

selam hanımlar saçlarımı yeni kızıl renge boyattım ilk kez bu rengi deniyorum yakıştığını söylüyorlar ama ben makyaj konusunda ne yazık ki bilinçsizim çünkü kızıl saçlılara hangi renk makyaj yakışır bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz beni daha çok çekici yapacak ve kızıl saç rengimle uyum sağlayacak makyaj nasıl olmalı?
  5. Scarlett Johansson'un Cilt Bakım Sırları

Scarlett Johansson'un Cilt Bakım Sırları

scarlett johansson scarlett johansson cilt bakımı scarlett johansson güzellik sırları Sevgili melekler, güzellik ve bakım uğruna hemen her kadın az ya da çok kozmetiklere para harcıyor. Oysa annelerimizin, anneannelerimizin kullandığı doğal ürünleri yabana atmamakta fayda var. Duyduğumuz zaman hayli şaşırabildiğimiz bu doğal kozmetikleri dünyaca ünlü isimler de kullanıyor. İşte onlardan...

Sayfayı Paylaş