gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Scena d'uno japon gelinlik koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

japon gelinlikleri
    JAPONLARIN KIYAFETLERİNİ KOMBİNLERİNİ ÇOĞUMUZ BEĞENEREK TAKİP EDİYORUZ PEKİ GELİNLİKLERİ NİŞANLIKLARI NASIL OLUR DİYE MERAK ETTİNİZ Mİ ? ŞÜPHESİZ TAHMİN ETTİĞİNİZ GİBİ ONLARDA HARİKALAR BU KOLEKSİYONLA DA BUNU KANITLAYABİLİRİZ İŞTE SÜPER KOLEKSİYONUYLA SCENA D'UNO

Scena d'uno japon gelinlik koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu

demetrıos demetrıos 2011 demetrios 2011 gelinlik Kış mevsiminin yavaş yavaş sonuna gelirken yaz gelini olacaklar için koşuşturma başladı...Nasıl gelinlik giysem, hangi gelinlik bana yakışır, kabarıkmı olmalı yoksa düzmü olmalı diye gelinler düşünmeye başladı bile... Şimdi 2011 yaz gelinlerine biraz da olsun yardımcı olmak adına Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonundan sizler için seçtiğim...
  2. SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

2011 gelinlik Gelin adayları melekler sizlere birbinden şık gelinlik modelleri getirdim...Spring 2011 Gelinlik modellerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız... Özellikle birkaç modele ben bayıldım bakalım sizlerde benimle aynı fikirde olacakmısınız :tik:
  3. White One Gelinlik Koleksiyonu

White One Gelinlik Koleksiyonu

white gelinlik white one White One 2011 Gelinlik Koleksiyonu karşınızda melekler...Oldukça sade ve aynı zamanda şık olan gelinlik modelleri klasik kabarık gelinliklerden hoşlanan gelin adaylarının pek tercih etmeyeceği türden... White One Gelinlik Koleksiyonuyla sizleri başbaşa bırakıyorum :tik:
  4. Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu

Augusta Jones Gelinlik Koleksiyonu

2011 gelinlik modelleri 2011 modelleri modası koleksiyonu hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Augusta Jones‘ta o kadar çok çeşitte gelinlik modelleri var ki biz en güzelini seçmede karar veremedik. Sade şıklık isteyenler için oldukça fazla alternatif sunuyor. Koleksiyonda özellikle dantel detaylı gelinlikler göz dolduruyor. Bu şık gelinlikleri harika gelin ayakkabıları, duvaklar ve...
  5. Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik Koleksiyonu Merhaba kızlar, ben bu yıl evleniyorum ve gelinliğimi seçmek için bir araştırma yapıyorum. Bir arkadaşım bana Vera Wang Gelinlik Koleksiyonuna bakmamı önerdi sizden Vera Wang Gelinlik Koleksiyonununda ki modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş