gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Scirocco-Volkswagen'in en yeni modeli

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

wolsvagen yeni modelleri volkswagen yeni modelleri wolksvagen spor wosvagen spor wolsvagen Volkswagen’in ilk olarak 1974 yılında tanıttığı ve ekonomik spor otomobil kavramının öncüsü olarak kabul edilen Scirocco’nun üçüncü nesli, Türkiye'de satışa çıktı.

Türkiye'de 122 beygir ve 160 beygirlik iki ayrı versiyonu bulunan 1.4 lt. TSI ve 200 beygirlik 2.0 lt. TSI motor seçenekleriyle satışa sunulacak olan VW Scirocco’nun fiyatı 29 bin eurodan başlıyor, 40 bin 850 euroya kadar gidiyor.

Araç, 122 beygir ve 1.4 litre motora sahip versiyonunda 0–100 km/s hızlanmasını 9.7 saniyede tamamlarken, 200 km’lik maksimum hıza erişiyor. Yakıt tüketimi ise 100 km’de ortalama 6.1 litre.

Tamamen yeni bir motor olan 1.4 lt. silindir hacimli ve 160 HP’lik TSI motorlu VW Scirocco, 0–100 km/s hızlanmasını 8.0 saniyede gerçekleştirirken, 218 km/s’lik maksimum hıza ulaşabiliyor.

200 beygir güç üreten 2.0 lt. TSI motorlu VW Scirocco da 235 km'lik maksimum hıza ulaşıyor. Araç statik konumdan 100 km/s’ye ise 7.2 saniyede ulaşabiliyor

İşte yeni Scirocco

Scirocco-Volkswagen'in en yeni modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni Kolye Modelleri

En yeni Kolye Modelleri

En güzel en zarif ve en şık kolye modelleri hepside birbirinden güzeller.
  2. En Yeni Converse Modelleri

En Yeni Converse Modelleri

yeni converse modelleri yeni convers modelleri converseler en converseler en converse
  3. En yeni abiye modeller

En yeni abiye modeller

abiyeleri göster Bugünlerde abiye tutkusu başladı bende o yüzden sanırım çoğu konumda abiye modellerini bol bol görebilirsiniz :D işte bunlardan biri daha eğer sizde benim gibi abiye modelleri arayışı içindeyseniz işte en yeni abiye modelleri sizler için paylaşıyorum
  4. En yeni nişanlık modelleri

En yeni nişanlık modelleri

en yeni nişanlıklar yeni nişanlıklar en nişanlık modelleri nişanlık modelleri ankara 2010 ankara Yakın bir zamanda evliliğe adım olarak nişanlanacaksınız o yüzden nişanda ne giyeceğiniz konusunda en yeni modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz sizlere en yeni nişan elbise modellerini sunuyorum
  5. En Yeni Takı Modelleri

En Yeni Takı Modelleri

2012 Takı Modelleri 2012, takı modelleri, resimleri, bileklikleri küpeler, kolye modelleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. İşte siz değerli kullanıcılarımız için derlediğimiz 2012 takı modelleri. Bu takı modellerini görmeden yeni yıla takınarak girmemelisiniz melekler :D:D Birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla bu takoları çok beğeneceğinizi düşünüyoruz....

Sayfayı Paylaş