gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Scorpions Wind Of Change

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

I follow the moskva & down to gorky park Listening to the wind of change An august-summernight, & soldiers passing by
    Listening to the wind of change.

The world is closing in, & did you ever think
    That we could be so close, like brothers?
    The future's in the air & can feel it everywhere
    I´m blowing with the wind of change.

Take me to the magic of the moment on a glory night,
    Where the children of tomorrow dream away
    In the wind of change.

Walking down the street. & distant memories
    Are burried in the past forever.
    I follow the moskva & down to gorky park
    Listening to the wind of change

Take me to the magic of the moment on a glory night,
    Where the children of tomorrow share their dreams
    With you and me. & take ma to the magic...

The wind of change
    Blows straight into the face of time,
    Like a stormwind that will ring the
    Freedom bell & for peace of mind.
    Let your balalaika sing
    While my guitar wants to say

Take me to the magic...

Scorpions Wind Of Change konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. STRATOVARIUS / Season Of Change

STRATOVARIUS / Season Of Change

Season of change life feels so strange Look into my eyes do you see the truth I'm lost and alone feelings unknown Come to me stronger than before On winds of time my soul will fly The angels are knocking at my door Oh now I need to be free From all this hatred I feel inside Let it be my dreams Let it be my thoughs All those things in my heart One too many days One too many years I wasted for...
  2. The Scorpions - Still Loving You

The Scorpions - Still Loving You

Seni Hala Seviyorum zaman , sadece zaman meselesi aşkını tekrar kazanmak vazgeçmeyeceğim aşk, yanlızca aşk senin sevgini geri getirebilir bir gün vazgeçmeyeceğim savaşacağım , savaşacağım yavrum aşkını tekrar kazanmak için vazgeçmeyeceğim aşk,yanlızca aşk bir gün (aramızdaki)duvar yıkılabilir vazgeçmeyeceğim eğer herşeye baştan başlayabilseydik aşkımızı öldüren şeyleri değiştirmeye...
  3. Gülşen - Of Of

Gülşen - Of Of

İçlendiğim günler oldu Bozulduğum şeyler oldu Hiçbirini yansıtmadım Konuşmaksa bi hayal oldu Üzülmem mi, bozulmam mı Kırılmam mı,darılmam mı of Kadersiz miyim neyim Oyuncağın mıyım neyim Of of kömür gibi yanıyorum of of Ayıp mıdır seviyorum of of Hislerimle oynuyorsun Gırgır geçip duruyorsun Neden böyle yapıyorsun of Of of kömür gibi yanıyorum Of of ben derdimi biliyorum Of of düşlerime...
  4. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Facebook’ta (Change Color Scam) Tehlikesi

Facebook’ta (Change Color Scam) Tehlikesi

Facebook’ta (change color scam) tehlikesi nedir,facebookta nasıl bir tehlike geziyor,facebookta yazılım tahelikesi mi var,facebookta renk değiştirme tehlikesi varmı, Dev sosyal ağ Facebook'ta zararlı yazılımlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya devam ediyor. Son zamanlarda ise kullanıcıların başlarına bela olan yeni bir zararlı uygulama bulunuyor. Facebook Color Scam adını taşıyan bu yeni zararlı...

Sayfayı Paylaş