gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sean Stone İran'da Müslüman Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Oliver Stone Sean Stone Müslüman Oldu

Evet Melek'ler gelen haberlere göreüÜnlü Yönetmen Oliver Stone'un Oğlu Sean Stone Müslüman Oldu. Sean Stone İran'da müslüman oldu biz de o haberin tüm detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Gece Yarısı Ekspresi filminin senaristi Oliver Stone un oğlu 27 yaşındaki Sean Stone İran'da Müslüman oldu.Fars Ajansı Sean Stone'un Ali adını aldığını duyurdu.Sean Stone'un babası Oliver Stone Yahudi, annesi ise Hristiyandı.Belgesel filmler çeken Sean Stone babasının filmlerinde de ufak rollerde oynamıştı.

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Aile çok renkli yahudi, hristiyan şimdi de müslüman tüm dinler bir çatı altında umarım zor olmuyordur.
    Paylaşım için teşekkürler *****.

Sean Stone İran'da Müslüman Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden müslüman oldular?

neden müslüman oldular?

kaptan kusto neden müslüman oldu neden müslüman oldular nasıl oldular kaptan gusto gusto kimdir Niçin Müslüman oldularSual: Bazı Almanlar, İslamiyet’i incelemek, Hıristiyanlıkla karşılaştırmak istiyorlar. Onlara hangi kitabı tavsiye edelim? Bir de din ve Hıristiyanlık hakkında bilgi verir misiniz? CEVAP Hakikat Kitabevi yayınlarından Herkese Lazım Olan İman ve Cevap Veremedi gibi eserlerde...
  2. Canlı Yayında Müslüman Oldu

Canlı Yayında Müslüman Oldu

Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...
  3. Niçin müslüman oldular ?

Niçin müslüman oldular ?

Yüce Allah'ın bizlere verdiği en büyük nimet bizi müslüman bir anne ve babadan ve müslümanların yaşadığı bir ülkede dünyaya getirmiş olmasıdır diye düşünürüm. Eğer ben Marsilya'da katolik bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş olsaydım acaba bu güzel dini araştırıp seçebilir miydim ? Hiç tahmin etmiyorum ; işte bu yüzden daha doğarken bizi ödüllendiren Allah'a daima hamdederim.....
  4. mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu mel gibson müslüman oldu mu oldumu video muslim Ben çok sevindim....Haberin detayına bakalım...:deli:Mel Gibson'ın peşinden bir çok kişi müslüman olabilir belki... Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski'...
  5. Sean Stone Müslüman Oldu

Sean Stone Müslüman Oldu

Sean Stone Müslüman Oldu haberini okudunuz mu ben çok sevindim lütfen bunu tüm siteler konu olarak duyursun:)

Sayfayı Paylaş