gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Search.certified-toolbar Search.certified-toolbar kaldırma

Sevgili melekler, ücretsiz olarak netten indirdiğimiz bazı programlarla birlikte inerek, arama motorumuza toolbar ekleyen ve başlangıç sayfamızı değiştiren Search.certified-toolbar kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere...

Önce denetim masası---->program ekle kaldır'a girin. Program ekle kaldır'a girdikten sonra Search.certified-toolbar'ı bulun ve bilgisayarınızdan kaldırın. Bilgisayardan Search.certified-toolbar'ı kaldırmak tam çözüm değildir. Şimdide tarayıcılarınızdan bu yazılımın uzantılarını temizlemeniz gerekecek. Bunun içinde öncelikle tarayıcılarınız ana sayfalarını düzenleyin. Araçlar---->Seçenekler---->Eklentiler yönergesini takip ederek bu yazılıma ait toolbar'ları tarayıcınızdan da kaldırınl

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

bearshare nasıl kaldırılır bearshare kaldıramıyorum ana sayfadan kaldırma mozilla ana sayfamdan kaldır sayfadan kaldırma firefox bearshare nasıl kaldırılır, kaldırma, silinir, bilgisayardan, hakkında bilgiler Geçen oğlum yani geçen derken dün meleklerim bilgisayara bu müzik indirme proğramını kurmuş. Bende kaldırayım dedim ama bir türlü kaldıramadım. Googleden başladım araştırmaya. Bakın şu...
  2. Firefox Babylon Toolbar Nasıl Kaldırılır

Firefox Babylon Toolbar Nasıl Kaldırılır

Firefox Babylon Toolbar Nasıl Kaldırılır lütfen içinden bir türlü çıkamadım bana bu konuda yardımcı olun.
  3. certified toolbar nasıl kaldırabilirim yardımmmm!

certified toolbar nasıl kaldırabilirim yardımmmm!

Ne olur bana da yardım edin arkadaşlar :( Certified toolbar diye birşey yapıştı çıkmıyor.Nasıl kaldırabilirim yardımmmm!
  4. Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Selam herkese. Yandex toolbardan kurtulmak istiyorum.Silmemin herhangi bir yolu varmı acaba? Yardım edin lütfen .
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş