gebe
  1. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sebebini Sorma Gitmek Zorundaydım.!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında karçiçeği tarafından paylaşıldı.

gitmek zorundaydım gitmek zorundaydım dinle Gittiğin günden beri yalnızım Söyleyecek tek bi söz bile bulamadım
    Seni bensiz beni sensiz bıraktın kaçtın
    Sebebini sormak zorundaydım

Sebebini sorma gitmek zorundaydım

Ağlarken seni özlüyorum
    Ağlarken seni bekliyorum
    Uzaklarda arama gözyaşındayım
    Bende senin gibi ağlıyorum
    Bende senin gibi çok seviyorum

Gittiğin günlerden beri yalnızım
    Yıllardır sana ağladım
    Söylenecek bi söz bırakmadın
    Bir elveda bırakmadın

"Sebebini sorma gitmek zorundaydım

Ağlarken seni özlüyorum
    Ağlarken seni bekliyorum
    Uzaklarda arama gözyaşındayım
    Bende senin gibi ağlıyorum
    Bende senin gibi çok seviyorum
    (a)

2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sebebini Sorma Gitmek Zorundaydım.!!
    Sebebini soramadım gitmek zorundaydı zaten...

Sebebini Sorma Gitmek Zorundaydım.!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorma sorma

Sorma sorma

sorma sorma nasıl geçti sensiz yıllar Sorma sorma Nasıl geçti Sensiz yıllar Yıllar Bir aşk rüzgarıydı Esip geçti Ardında boynu bükük Hatıralar Nöbet tutar yokluğun Vurur gecenin bir ortasında Kıydılar bize gençliğimize Hesabım yalancı yıllarla Herşeyde biraz sen varsın Baktığım heryerde gözlerin Koklarım yastığını hala İçimdeki hüzünlerde senin izlerin
  2. Gİtmek

Gİtmek

"Senden gitmem gerek." diye başlayan bir giriş yapmam gerek. Farkındayım. Senden gitmem gerek de bunu sana nasıl anlatacağım. Tüm hücrelerim sana sevda çağlarken, nasıl inandıracağım seni büyüyü bozmamız gerektiğine. Ben seni "gerçekten" severken gidebilcek miyim ya da gitmeyi becerebilecek miyim, o da ayrı bir soru. Kendime soramadığım, sorduğumda yanıtsızlığına...
  3. Pınar Aylin - Sebebini Sorma

Pınar Aylin - Sebebini Sorma

gitme kal deseydin keske neden gitmeme izin verdin madem okadar cok seviyordun neden bi kere soyleyemedin gitme kal..deseydin keske neden neden izin verdin?! madem okadar cok seviyordun neden bikere soyleyemedin cehennem hic buz tutarmi bu deli sensiz yatarmi uykularin kacarken ellerin beni ararmi sebebini sorma kendini yorma bende ozledim cok yar ne seninle nede sensiz askta mantik yok
  4. Sorma Neden . . .

Sorma Neden . . .

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş