gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Sebepsiz BitebiLirmiş AşkLar !!

Konu, 'Çöplük' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sebepsiz BitebiLirmiş AşkLar !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Sebepsiz Değil

Gülşen - Sebepsiz Değil

Ben bu hatayı bir kere yaptım Aşkına hürmet edip kendimi yaktım Ben öyle güzel bir hayat kurdum kendime Samur kürklere sardım kalbimi sen değme diye Aaah karakaşlı yiğit senin olmam Kurusam dünyada senin suyun almam Yok, sebepsiz değil bütün sitemler Geçmişe borcumuz şimdi olanlar x2
  2. Sebepsiz yere morarıyor

Sebepsiz yere morarıyor

9 yaşındaki bu kızı görenler aile içi şiddete maruz kaldığını sanıyor. Oysa gerçek çok farklı... Bethan-May Slater henüz 9 yaşında. Hayat dolu ve neşeli bir çocuk. Okulda da oldukça başarılı. Ancak yüzünde, kollarında, bacaklarında, bedenin her yerindeki morluklar, öğretmenlerini ayağa kaldırdı. Onu görenler, anne babasının şiddetine maruz kaldığını düşündü. Küçük kızın, evde dayak yediğini...
  3. saklıyorum yüreğimi sebepsiz

saklıyorum yüreğimi sebepsiz

seni özledim;sadece seni ve sen biliyorsun ... herkesten saklarken yüregimi; gizli kapaklı dolapların ardında döküyorum gözyaşlarımı... sessiz... ve.. derinden... hıçkırıklarım karışırken gecenin laciverdine, biliyorum ki sadece yıldızlar değil sende duyuyorsun sesimi sebepsiz... ve sen sevdiğim biliyorsun, biliyorsun ki herşeye rağmen var olmanın mutluluğuna çaresizliğine ağlıyor yüreğim......
  4. Sebepsiz Fırtına

Sebepsiz Fırtına

Yaşar'ın çok sevdiğim bir parçası kızlar.. Bakın nasıl da güzel yapmışlar. Gerilir büyür ah Bir sebepsiz firtina Kardesidir umut askin Kalan elinde avucunda Firtinalardan kurtar beni yar Batirma gemilerimi Umutlar askin teknesi yar Umutlarim tükendi ay ay a Sensiz olmuyor yerine konmuyor Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarina...
  5. Oğuzhan Koç - Sebepsiz Aşk

Oğuzhan Koç - Sebepsiz Aşk

Geçiyor Günler Çabuk Geçiyor Yine Aklım Sende Çırpınsam da Çok Geç Artık Ayrılık Varmış Serde Kurumuş Gözlerimden Akıyor Yine Gözyaşlarım Sen Gibi Mavi Değil Ama Bende Bazen Ağlarım Birgün Açsam da Görsen Kalbim Senin Sevgilim Belki Birgün Sende Sevsen Dünyalar Benim Göreceksin Birgün Olsun Bulabilsem Gerçek Aşkı,Sevgiyi Buldum da Ne Oldu Sanki AYRILIK VAKTİ Aşk Ağına...

Sayfayı Paylaş