gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Şebnem Dönmez'in Rihana saçı

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

magazini,magazin haberleri,magazin haber,magazin haberler,ünlülerin saç modelleri
    Şebnem Dönmez'i her zaman hoş bulmuşumdur.
    Ama bu son saç modelini görünce 'Aman Allahım insan kendini bu kadar mı çirkinleştirebilir' demeden edemedim açıkcası.
    Kısacık kestirdiği Rihanna saç modeliyle eski haline göre ne kadar da salaş ve itici bir görüntüye girmiş güzelim kızcağız.
    Sizler nasıl buldunız bakalım bu saçları??

Şebnem Dönmez'in Rihana saçı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. şebnem Dönmez

şebnem Dönmez

şebnem dönmez ayak şebnem dönmezin ayakları dönmez ayakları
  3. Şebnem Dönmez'in Şaşırtan İmajı

Şebnem Dönmez'in Şaşırtan İmajı

şebnem dönmez şebnem dönmez bıyık dönmezin bıyıkları son hali bıyıklı Şebnem bu ne hal:abo: Ne güzel uzun sarı saçların güzel bir imajın vardı...Bana göre bu imajın hiç hoş olmamış :tsk: BİR SÜREDİR LONDRA'DA DİL EĞİTİMİ GÖREN ŞEBNEM DÖNMEZ, İLGİNÇ İMAJIYLA ORTAYA ÇIKTI. Bir süredir İngiltere'de yaşayan güzel sunucu Şebnem Dönmez, geçtiğimiz gün Bebek'te yürüyüş yaparken ortaya çıktı....
  4. Şebnem coşkusu

Şebnem coşkusu

şebnem ferah şebnem ferah fotoğrafları Sevilen şarkıcı gerçekten ses ve görüntüsüyle büyülüyor bencede izdiham olması normal Şebnem Ferah, yeni albümü "Benim Adım Orman"ın ilk konserini, cumartesi akşamı Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdi. Son olarak 6 Temmuz 2008'de Parkorman'da hayranlarının karşısına çıkan Ferah'ın bu konserine ilgi beklenenden büyük oldu, biletler iki gün...
  5. Şebnem Ferah'ın Saçlarına Ne Oldu?

Şebnem Ferah'ın Saçlarına Ne Oldu?

şebnem ferah şebo saçlarını kestirdi neden kestirdi hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah uzun saçlarını kısacık kestirerek dikkat çekmişti...Şebnem Ferah'ın kısa saçları için sosyal paylaşım sitesi twitter'de çeşitli yorumlar yapılmış melekler...Şimdi twitter'de ki yorumlara ve Şebnem Ferah'ın saçlarını kestirme nedenine bakalım...Neymiş?...

Sayfayı Paylaş