gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şebnem Dönmez'in Şaşırtan İmajı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

şebnem dönmez şebnem dönmez bıyık dönmezin bıyıkları son hali bıyıklı Şebnem bu ne hal:abo: Ne güzel uzun sarı saçların güzel bir imajın vardı...Bana göre bu imajın hiç hoş olmamış :tsk:

BİR SÜREDİR LONDRA'DA DİL EĞİTİMİ GÖREN ŞEBNEM DÖNMEZ, İLGİNÇ İMAJIYLA ORTAYA ÇIKTI.

Bir süredir İngiltere'de yaşayan güzel sunucu Şebnem Dönmez, geçtiğimiz gün Bebek'te yürüyüş yaparken ortaya çıktı. Ayakligazete.com'un haberine göre, oyuncu ve yönetmen Bergun Oya'dan ayrıldıktan sonra İngiltere'ye giden Şebnem Dönmez " hakkında çıkan "Hindistan'da aşk yaralarını sarıyor" haberlerini yalanlamış, Londra'da dil eğitimi aldığını ve iş görüşmeleri yaptığını açıklamıştı.
    Yabancı projelerde yer almak isteyen İngiltere'den sürpriz projelerle döneceğini söyleyen Şebnem Dönmez, geçtiğimiz gün sessiz sedasız yürüyüş yaptığı Bebek'te Süper Star Life kameralarına takıldı.
    Kısacık kestirdiği saçlarına dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna tarzı bir model uygulayan Şebnem Dönmez, ilginç kıyafetiyle de hayli dikkat çekiciydi. Kameralara selam veren Şebnem Dönmez, konuşmak istemediğini söyleyerek yürüyüşüne devam etti.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bende beğenmedim açıkcası ne o öyle hanım hanımcık görüntüsünden eser kalmamış...

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    kendi kendine saçmalamış

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    güzel kadındı bu yaa nolmuş buna böyle

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bencede gzl olmamis yeni imaji :11:

Şebnem Dönmez'in Şaşırtan İmajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmaj

İmaj

Imaj neden son yillarda bu kadar önemli hale geldi?Neden herkes, her marka, her firma, hatta ülkeler bu kadar fazla önemser oldular bu “imaj” denen seyi? Eskiden neden bu kadar önemli degildi? Yoksa önemli idi de, biz mi yeni anladik bunun önemini? Firmalari ele alacak olursak , yaptiklari isle ilgili olarak, her seyin tam yapildigini düsünmelerine ragmen, bir türlü istedikleri basariyi elde...
  2. şaşırtan benzerlık

şaşırtan benzerlık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. şaşırtan test

şaşırtan test

şaşırtan testler şaşırtıcı testler kızlar nekadar inandırıcı bilemem sadece 2,3 dakikanızı ayırıp bakabılırsınız.ben denedim uyduu bana;)yorumlarınızı yazarsınızyupis Şimdi bu oyunu ciddiye al ve oyun bozanlık sakın yapmaa!!!![Anlaştık mı??] biliyorum biraz sacma ama güzel ben acayip şaşkınlık içerisinde kaldım........ Oyunun sonunda güleceksin tabi,eğer oyun bozanlık yapmazsann.........
  4. Şebnem Dönmez'in Rihana saçı

Şebnem Dönmez'in Rihana saçı

magazini,magazin haberleri,magazin haber,magazin haberler,ünlülerin saç modelleri Şebnem Dönmez'i her zaman hoş bulmuşumdur. Ama bu son saç modelini görünce 'Aman Allahım insan kendini bu kadar mı çirkinleştirebilir' demeden edemedim açıkcası. Kısacık kestirdiği Rihanna saç modeliyle eski haline göre ne kadar da salaş ve itici bir görüntüye girmiş güzelim kızcağız. Sizler nasıl buldunız...
  5. şaşırtan mektup

şaşırtan mektup

aldatmak, aldatan adamlar, aldatılan kadınlar,evlilik, aldatmanın günahı aradığınız herşey burda meleklerim... bence kadına en büyük kötülüğü yapan başka bir kadındır.evli erkeklerle olunmuyacağını anladıkları halde ayrılmayan kadınlardır ama her aldatılmaya vesile olan kadın aldatılmaya mahkum olacaktır mazlumun ahı hiç bir zaman yerde kalmaz.güzin ablaya gelen bir mektubu paylaşıcam...

Sayfayı Paylaş