gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Şebnem Ferah - ßen ßir MüLteciyim (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Em aaaaooooooo
    Bm Cm
    Ben bir mülteciyim, kendi yüreğimden başka,
    Bm Am
    sığınacak yerim yok, yurdum yok
    Bm Cm
    Ben bir mülteciyim,yüreğime sığındım
    Bm Am
    Burda savaş çıksa bile, ölen yok

Cm Bm
    Tüm hayallerin, sonsuzluğa
    Gm Gm
    Ve sona erebildiği yerdeyim
    Cm Bm
    Tüm niyetlerin, nedenleri varmışçasına
    Gm Gm
    Görünebildiği bir yerdeyim

Em Bm Cm
    Ben bir mülteciyim, yüreğimde yaşıyorum
    Am Em
    Esir değil kul hiç değil,kendimde yaşıyorum
    Em Bm Cm
    Ben bir mülteciyim, burada aslında sınır yok
    Am Ebm cm bm
    Kazanmak kaybetmek yok, bu yüzden

Am em
    Daha büyük gücün yok

Bm Cm
    Artık eminim her şey içimde filizlenir
    Bm Am
    İstersem büyüyor bakmazsam çürüyor
    Cm Bm
    O …. açtı, başka yüreklerde
    Gm gm
    Mutlu olmadım, yaşayamadım
    Cm Bm
    Oysa içimde ne haklar ne atar
    Gm Gm Em
    Ne …. Ne dön, ister yaşa ister sön

Şebnem Ferah - ßen ßir MüLteciyim (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Ben Bir Mülteciyim (Güç)

Şebnem Ferah - Ben Bir Mülteciyim (Güç)

ben bir mülteciyim kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok yurdum yok ben bir mülteciyim yüreğime sığındım burda savaş çıksa bile ölen yok tüm hayallerin sonsuzluğa ve sona erebildiği yerdeyim tüm niytetlerin bedenleri varmışçasına görülebildiği bir yerdeyim ben bir mülteciyim yüreğimde yaşıyorum esir değil kul hiç değil kendimde yaşıyorum ben bir mülteciyim burda aslında sınır yok...
  2. Şebnem Ferah - Sigara-Akor

Şebnem Ferah - Sigara-Akor

şebnem ferah sigara notaları şebnem ferah sigara akor akor nota flüt notaları Dm Csus4 ) Aslında ben de isterim emeklemeden koşmayı ) Dm Csus4 ) Güzel elbiselerle makyaj yapıp dolaşmayı ) Dm Csus4 ) x Aslında ben de isterim düşünmeden konuşmayı ) Dm Csus4 ) Küçük bir oyun içinde önemli kişi olmayı ) Csus4 Dm Csus4 Dm Aklımdan geçen sözler kalbimden gelen sesler Csus4 Dm Csus4 Dm...
  3. Şebnem Ferah - Can KırıkLarı (akor)

Şebnem Ferah - Can KırıkLarı (akor)

intro (Guitar x) clean... E------------------------------------------------------------------5-- B----5/6--8-0--6-6/5-----6--5--------5/6--8--1-----6-6/5-----------5-- G----------------------7---------7-------------------------7-5-----5-- D-7---------------------------7--0------------------------------7----- A-0---------------------------0---------------------------------0-----...
  4. Şebnem Ferah - ßir Kalp Kırıldığında (akor)

Şebnem Ferah - ßir Kalp Kırıldığında (akor)

intro...X E------------------------------------------------------------------------- B------------------------------------------------------------------------- G----7/6-------6/4---------7/6----------6/4----4---4---6---4/6----6------- D----0-----7---7/5---------0-------7----7/5----5---5---7---5/7----7------- A-7--------0------------7----------0--------------------------------------...
  5. Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Am F Toprağın Altında Am F Sarmaş Dolaş Köklerle Am F Bağlanmışız Birbirimize Am F Cennet Gibi Bir Yerlerde E Am Kader Varsa Benimki Bu Olsun E F Aşk Masalsa Gerçek Olsun Aşk Am Bağlanmış Kökler Gibi F Hayat Veren Toprak Gibi Am F Tüm Anneler Gibi Güçlü Olsun Am Camdan Sızan Güneş Gibi F Gökte Yıldızlar Gibi Am F Dolu Hayatlar Gibi Sonsuz Olsun Am F Am F Sonsuz Olsun...

Sayfayı Paylaş