gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Şebnem Ferah Ankara Konseri | 22 Ocak 2010, Anadolu Gösteri Kongre

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şebnem ferah ankara konseri 2010 22 ocak şebnem ferah konseri 22 ocak ankara Şebnem Ferah çiçeği burnunda albümü "benim adım orman" ile müzikseverlerle buluştu .2010 yılının ilk ayında hayranlarıyla buluşacak olan Şebnem konser hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Şebnem Ferah'ın Ankara konseri hakkında detaylı bilgilere geçiyorum [​IMG]
    Şebnem Ferah Ankara Konseri | Benim Adım Orman
    22 Ocak 2010 20:00
    @ Anadolu Gösteri Kongre Merkezi
    biletler biletixde 35 TL

Şebnem Ferah, 6. stüdyo albümü ''Benim Adım Orman''ın dinleyicilerine ulaşmasıyla birlikte, İstanbul, İzmir ve Ankara'da müzikseverlerle buluşacak.

Konserlerinde; klavyelerde Ozan Tügen, gitarda Metin Türkcan, bas gitarda Buket Doran, davulda Aykan İlkan ve geri vokalde Ceren Akyıldız'dan oluşan grubuyla birlikte, yeni albümünden ve eski albümlerinden şarkılarla özlenen performansını sergileyecek.

- İlk 1000 biletin fiyatı 35 TL'dir. Fiyatlar 1000 biletten sonra 40 TL olacaktır.
    - Kapı açılış saati 18:00'dır.
    - 6 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üzeri bilete tabidir.
    - Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.

Şebnem Ferah Ankara Konseri | 22 Ocak 2010, Anadolu Gösteri Kongre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 22 Ocak 2010 Günlük BUrç Yorumları

22 Ocak 2010 Günlük BUrç Yorumları

22 ocak burc yorumları 22 Ocak Cuma günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :tik: KOÇ 21 Mart – 20 Nisan Bugün en doğru kararı verebilirsiniz. İçinde olduğunuz sorunlara beklenmedik çözümler gelebilir ve insanlar size hiç hesapta olmayan kolaylıklar yapabilirler.Eski alışkanlıklarınızın yavaş yavaş değiştiğini görebilirsiniz....
  2. Tarkan konseri 2010 ankara

Tarkan konseri 2010 ankara

tarkan ankara konseri 2010 tarkan ankara konseri konserleri 2010 arena TARKAN KONSERİ ANKARA 2010 YER : ANKARA ARENA SALONU TARİH: 06 KASIM 2010 SAAT : 21:00 6 KASIM SAAT 21.00 DE N DA SON ALBÜMÜNDEKİ VE EN ÇOK SEVİLEN ŞARKILARIYLA , DANS ŞOVUYLA TARKAN ANKARA İZLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR... 218 blok 5.kategori 65 TL 211 blok 3.kategori 90 TL 214 blok 4.kategori 110 TL 111...
  3. Şebnem Ferah-Hayko Cepkin-Aylin Aslım-BADEM-TNK Kocaeli Konserleri

Şebnem Ferah-Hayko Cepkin-Aylin Aslım-BADEM-TNK Kocaeli Konserleri

şebnem ferah, hayko cepkin, aylin aslım, badem, tnk, konserleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şebnem Ferah,Hayko Cepkin, Aylin Aslım,BADEM ve TNK konser bilgileri aşağıda ki gibidir; Yer : Kocaeli Üniversitesi Merkez Kampusü - Kocaeli Tarih: 03 Haziran 2011 Cuma 20:00 Fiyat : Vodafone Free Zone Konserleri
  4. Şebnem Ferah Konserlerini İptal Etmiş

Şebnem Ferah Konserlerini İptal Etmiş

sebnem ferah, haberleri, annesi vefat etti, zor günler geçiriyor, konserleri iptal mi hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Hanımlar Allah kolaylık versin. Bu acı hiç bir acıya benzemez. Allah rahmet eylesin diyorum . KONSERLERi iPTAL Geçen hafta annesini kaybeden Şebnem Ferah, zor günler geçiriyor. 1998 yılında ablasını, 1999 depreminde de babasını yitiren şarkıcı, bu akşam Bon...
  5. Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013

Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013

vodafone freezone konserleri 2013 teoman konseri 2013 şebnem ferah konseri 2013 Sevgili melekler, Vodafone Freezone gençlerin sevgilisi iki güçlü sesi sevenleriyle buluşturuyor. Şebnem Ferah ve Teoman üçer konserlerinin yanı sıra iki konserde de aynı gün sahne alarak Vodafone FreeZone’lulara unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Bilet satın almak için TIKLAYIN .. Konser Tarihleri : 23...

Sayfayı Paylaş