gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Babam Oğlum

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu akşam sanki hiç ayrılmamışız gibi Hissetmek istedim En sevdiğin kot pantolonumla
    En sevdiğin lacivert tişörtümü giydim
    Güzel bir akşam yemeği hazırladım
    Beraber aldığımız mumları yaktım
    Şarap açtım bir sana bir bana
    İki kadeh çıkardım

Sevgilim ve dostum babam oğlum
    Arkadaşım aşkım herşeyimdin sen

Çok zaman geçti gitti ikimizden
    Özür dilerim seni üzdüysem
    Sadece dinle hiçbir şey düşünmeden
    Şimdi bunlar geldi içimden
    Bu akşam seni çok özledim
    Bütün şarabı tek başıma içtim
    Kırgınlığım bile geçti kalmadı

Bu akşam sanki hiç beni kırmamışsın gibi
    Hissetmek istedim
    En son tatilimizi düşündüm
    Ayrılmadan yirmi gün önce
    Dünyanın en güzel şehirlerinden birinde
    Yürüdük kilometrelerce
    İz bıraktık kaldırımlarda
    Otelde caddelerde

Sevgilim ve dostum babam oğlum
    Arkadaşım aşkım herşeyimdin sen

Çok zaman geçti gitti ikimizden
    Özür dilerim seni üzdüysem
    Sadece dinle hiçbir şey düşünmeden
    Bu akşam seni çok özledim
    Bütün şarabı tek başıma içtim
    Kırgınlığım bile geçti kalmadı

Bu akşam sanki hiç aldatmamışsın gibi
    Hissetmek istedim
    Uyurken bile özlerdik birbirimizi delicesine
    Düşündüm durdum sordum anlamadım
    Beraber yaptığımız şeyleri andım
    Seni son kez özledim ve bu şarkıyı yazdım

Şebnem Ferah - Babam Oğlum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah - Nereye Kadar

Şebnem Ferah - Nereye Kadar

Hiç olmaz sandığım herşey birden bire oldu Daha ne oluyor derken benide hayat her yerimden vurdu Hiç susmaz sandığım kalpler birden bire sustu Daha ne oluyor derken benide hayat bir kez daha vurdu Günlerdir uykum yok hayat buysa artık gücüm yok Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar...
  3. Şebnem Ferah - Masal Prensesi

Şebnem Ferah - Masal Prensesi

Coşkularla taşan Ümitlerle dalgalanan Hayeller masallar Hep güzeldir Boş umutlarla Yalan duygularla Doğrular gerçekler Hep acı gelir Tüm aşklar onun hayellerinde gizli Bak geldi masal prensesi Tüm tutkular onun masallarında gizli İşte orda masal prensesi Tüm yaşamlar onun rüyalarında gizli Çünkü o masal prensesi Çünkü o tutkunun esiri Çünkü o aşkın efendisi Çünkü o rüyalar perisi...
  4. Şebnem Ferah - Dünya

Şebnem Ferah - Dünya

Döne döne durmadan Sen de bir garip oldun Sarhoş musun dünya şişede şarap gibi Yorgun bir kadın gibi Yalnız mısın dünya Sesimi bir duy diye beklemek zor geliyor Yüzüme bir gül diye düşünmek zor geliyor Gerçek misin, yalan mısın Masal mısın dünya Barışır mısın benimle Gerçek misin, yalanmısın dünya Döne döne durmadan Sen de bir garip oldun Sarhoş musun dünya Sesimi bir duy diye beklemek zor...
  5. Şebnem Ferah- Korkarak Yaşıyorsan

Şebnem Ferah- Korkarak Yaşıyorsan

Öyle bir hayat yaşadım ki Cenneti de gördüm Cehennemide Öyle bir aşk yaşadım ki Tutkuyu da gördüm pes etmeyi de Bazıları seyrederken hayatı en önden Kendime bir sahne buldum oynadım Öyle bir rol vermişler ki Okudum okudum anlamadım Kendi kendime konuştum bazen evimde Hem kızdım hem güldüm halime Sonra dedim ki söz ver kendine Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek...

Sayfayı Paylaş