gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İçimde bir ateş yanıyor Bedenim dar gelir oldu Ateşime ister körüklerle gel, ister suyla
    İstediğin kadar konuş benimle
    İstediğin kadar yalan söyle
    Beni ben yapan içimdeki sesleri susturamazsın
    İçine girdiğin küçük kaygan deliği
    Yeni ve büyük bir dünya mı sandın ?
    İstersen bir aynayla yardım edeyim ama umursamazsın

Merak etmeden duramıyorum
    Geceleri nasıl uyuyorsun
    Beni boşver kendine cevap ver
    Lütfen bu kez dürüst olur musun ?

Ben şarkımı söylerken istersen sesi açarsın
    İstersen kısıp, bunu da yok sayarsın
    Kim bilir belki gülümser belki ağlarsın
    Yüreğimdeki sesleri susturamazsın !...

Bir yanım seni hala düşünüyor
    Bir yanım sana fena kızgın
    Yalnız sen ve ben biliyoruz olanları, unutturamazsın
    Sakın nefret ettiğimi düşünme
    Bende böyle duygular barındıramazsın
    Geçmiş hiç yaşanmamış gibi davransan da, baştan yazamazsın

Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah - Durma

Şebnem Ferah - Durma

Biz yollarda yalnız kaldık Masallarla sevgi verilmez Biz yıllarca korku dolduk Rüzgara yön sorduk bilinmez Hangi el güçlü bu ellerden Yiğit yüreklerden Başlasak yeniden yeniden yeniden Hayır sen hiç korkma Yarın senin yanında Yeniden koş yollarda Durma Durma
  3. Şebnem Ferah - Can Kırıkları

Şebnem Ferah - Can Kırıkları

bu kalabalığın içinde yapayalnız hissetmektense dünyanın bir ucunda tek başımayım kir göstermeyen renkleriniz sizin olsun korkmaktansa bulanıklığın tam içinde bir başımayım benim belki de gizli bir bildiğim var elbette ağlarım benim can kırıklarım var senin gördüğün yanağımdan süzülenler asıl içimde içinde yüzdüğüm bir deniz var
  4. HoşçakaL-Şebnem Ferah

HoşçakaL-Şebnem Ferah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş