gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Bir Kalp Kırıldığında

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bir oyun oynayalım mı herkes açsın kalbini oyun oynayalım mı

bir oyun oynayalım mı
    herkes söylesin adını
    oyun oynayalım mı

her kalp bir büyük dünya
    ve bir kalp kırıldığında
    hayata dair ne varsa
    üzerinde o dünyanın başlar yok olmaya

bir kalp kırıldığında
    denizler kurur toprak küser
    denge kalmaz o dünyada
    her kalp kırıldığında
    bir yerlerde yolculuk başlar
    mavi renkten siyahlığa
    her bir kalp kırıldığında

bir oyun oynayalım mı
    çocuklar gibi beraber
    oyun oynayalım mı

bir oyun oynayalım mı
    kırmayalım birbirimizi
    oyun oynayalım mı

her kalp ayrı bir dünya
    ve bir parça kristal aynı zamanda
    bir de bilemyerek değil ama bilerek kırılmışsa
    artık acı da duymaz başlar yok olmaya

bir kalp kırıldığında
    denge kalmaz o dünyada
    her kalp kırıldığında
    yolculuk başlar mavi renkten siyahlığa karanlığa
    her bir kalp kırıldığında...

bir kalp kırıldığında
    denge kalmaz o dünyada
    her kalp kırıldığında

bir kalp kırıldığında
    denge kalmaz o dünyada
    her kalp kırıldığında
    her bir kalp kırıldığında...

Şebnem Ferah - Bir Kalp Kırıldığında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah - Kalbim

Şebnem Ferah - Kalbim

Siyah beyaz bir film gibiydin herkes uyurken izlediğim Sevgilim benim çok özledim Her zaman gitmek istediğim tatil yerleri gibiydin Dergi sayfalarında hiç gidemediğim Bu bir masal başı iyi mutsuz sonlu Senle ben batı doğu ama dünya yuvarlak Kalbim ellerim kadar küçük değil Kalbim ellerim kadar küçük değil En çok sevdiğim şarkıydın herkesten çok sevildin Sevgilim benim çok özledim Ben...
  3. Şebnem Ferah - Dünya

Şebnem Ferah - Dünya

Döne döne durmadan Sen de bir garip oldun Sarhoş musun dünya şişede şarap gibi Yorgun bir kadın gibi Yalnız mısın dünya Sesimi bir duy diye beklemek zor geliyor Yüzüme bir gül diye düşünmek zor geliyor Gerçek misin, yalan mısın Masal mısın dünya Barışır mısın benimle Gerçek misin, yalanmısın dünya Döne döne durmadan Sen de bir garip oldun Sarhoş musun dünya Sesimi bir duy diye beklemek zor...
  4. Şebnem Ferah - ßir Kalp Kırıldığında (akor)

Şebnem Ferah - ßir Kalp Kırıldığında (akor)

intro...X E------------------------------------------------------------------------- B------------------------------------------------------------------------- G----7/6-------6/4---------7/6----------6/4----4---4---6---4/6----6------- D----0-----7---7/5---------0-------7----7/5----5---5---7---5/7----7------- A-7--------0------------7----------0--------------------------------------...
  5. Şebnem Ferah- Korkarak Yaşıyorsan

Şebnem Ferah- Korkarak Yaşıyorsan

Öyle bir hayat yaşadım ki Cenneti de gördüm Cehennemide Öyle bir aşk yaşadım ki Tutkuyu da gördüm pes etmeyi de Bazıları seyrederken hayatı en önden Kendime bir sahne buldum oynadım Öyle bir rol vermişler ki Okudum okudum anlamadım Kendi kendime konuştum bazen evimde Hem kızdım hem güldüm halime Sonra dedim ki söz ver kendine Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek...

Sayfayı Paylaş