gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Denize açıldım sevmeye, sevilmeye, Anladım sevmek gibisi yok. Yağmura soyundum yavaş yavaş yağar diye
    Damlalarda yüzmek gibisi yok.

Yokluğun varlığın bir,
    Dünüm yok, yarınım sır

Nasıl inanırım sana?
    Bu yürek ağır bana
    Sevgin öyle uzaklarda,
    Nefes alsan da yanımda
    x 2

Bu aşk fazla sana..

Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah - Sana Bilmediğin Bir Şey Söyleyemem

Şebnem Ferah - Sana Bilmediğin Bir Şey Söyleyemem

Suyun derinliği aynıydı Ama senin beline benimse omuzlarıma geliyordu Bütün yapraklar sararıp düşecekti Ama ilk ben düştüm kalanlar arkamdan korkuyla baktı Bütün aşklar çok büyük olacaktı Ama en büyük bizimkisi diyecektik Her bir insan eşsiz olacaktı Ama hep kendimizi en değerli zannedecektik Çamur mu sürmek istiyorsun başkasının duygularına Önce senin ellerin kirlenecek Suyla mı...
  3. Şebnem Ferah - Aşk

Şebnem Ferah - Aşk

toprağın altında sarmaş dolaş köklerle bağlanmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader varsa benimki bu olsun aşk masalsa gerçek olsun aşk.. bağlanmış kökler gibi hayat veren toprak gibi tüm anneler gibi güçlü olsun camdan sızan güneş gibi gökte yıldızlar gibi dolu hayatlar gibi sonsuz olsun toprağın üstünde yanyana duran çiçeklerde sarılmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader...
  4. Şebnem Ferah - ßu Aşk Fazla Sana (akor)

Şebnem Ferah - ßu Aşk Fazla Sana (akor)

Am F Am F Denize açildim sevmeye sevilmeye anladim sevmek gibisi yok Am F Yagmura soyundum yavas yavas yagar diye Am F Damlalarda yüzmek gibisi yok G E Am G E Am Yoklugun varligin bir dünüm yok yarinim sir F Am F Nasil inanirim sana bu yürek agir bana Am F Am Sevgin öyle uzaklarda nefes alsan da yanimda F Am F Bu ask fazla sana, bu ask fazla sana
  5. Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Am F Toprağın Altında Am F Sarmaş Dolaş Köklerle Am F Bağlanmışız Birbirimize Am F Cennet Gibi Bir Yerlerde E Am Kader Varsa Benimki Bu Olsun E F Aşk Masalsa Gerçek Olsun Aşk Am Bağlanmış Kökler Gibi F Hayat Veren Toprak Gibi Am F Tüm Anneler Gibi Güçlü Olsun Am Camdan Sızan Güneş Gibi F Gökte Yıldızlar Gibi Am F Dolu Hayatlar Gibi Sonsuz Olsun Am F Am F Sonsuz Olsun...

Sayfayı Paylaş